Trolli rozdaje 20 konsol Xbox Series S z motywem Gummy Worm


Każdy ma tę jedną przekąskę, którą lubi jeść podczas grania (chyba że masz czyste serce i trzymasz przekąski z dala od kontrolerów), a jeśli robaki gummi Trolliego są twoją rzeczą, będziesz chciał usiąść. To dlatego, że Trolli rozdaje 20 niestandardowych konsol Xbox Series S z motywem robaków gummi.

Ogłoszony w ramach obchodów 20-lecia Xbox, Microsoft połączył siły z Trolli, aby stworzyć limitowaną edycję opakowań z gummi do przekąsek i dać 20 szczęśliwym zwycięzcom niestandardowy Xbox Series S.

Cztery przekąski Trolli otrzymały nowe opakowania, aby zaprezentować niektóre z największych gier i partnerów Xbox: Halo Infinite na Sour Brite Crawlers, Sea of ​​Thieves na Sour Brite Crawlers Very Berry, Psychonauts 2 na Sour Crunch Crawlers i Destiny 2 na Sour Gummi Creations.

Każdy z tych pakietów zawiera kod na jeden miesiąc darmowej subskrypcji Xbox Game Pass. Jeśli prześlesz rachunek do Strona docelowa Xbox Trolli, otrzymasz szansę na wygranie jednego z 20 ekskluzywnych pakietów Xbox Series S. Każdy z nich jest dostarczany z niestandardową konsolą Xbox Series S, pasującym kontrolerem z robakami gummi i trzymiesięcznym abonamentem Xbox Game Pass Ultimate.

Niestandardowa konsola Trolli Xbox Series S dołącza do kilku innych niestandardowych konsol stworzonych przez Xbox ostatnio, takich jak Xbox Series X z okazji 20. rocznicy Halo, a Xbox Series X inspirowany Far Cry 6 i z zeszłego miesiąca Shang-Chi Xbox Series X. Możesz sprawdzić wszystkie cztery z nich oraz nową Trolli Xbox Series S w galerii poniżej.

Aby dowiedzieć się więcej o specjalnej 20. rocznicy Xbox, sprawdź te Adidasy Adidas z motywem Xbox ujawnione dzisiaj.


Czy będziesz kupować przekąski Trolli w stylu Xbox? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

[Source: Xbox]Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/06/trolli-is-giving-away-20-gummy-worm-themed-xbox-series-s-consoles