Trinity Fusion to obiecująca nadchodząca futurystyczna gra akcji-Roguelite, której pierwsza wersja beta rozpoczyna się już dziś


Trinity Fusion to nadchodząca futurystyczna gra akcji science-fiction typu roguelite, która wygląda świetnie, a jej pierwsza zamknięta beta rozpoczyna się dzisiaj.

Deweloper Angry Mob Games ogłosił dzisiaj, że już teraz możesz zapisać się do wersji beta, która potrwa do 24 listopada. Jeśli nie przejdziesz do tej rundy testów, nie martw się – możesz otrzymać zaproszenie do dostępu do druga zamknięta beta rozpocznie się 6 grudnia. Będzie działać do 13 grudnia. Jednak przed zarejestrowaniem się sprawdź zwiastun prezentujący Trinity Fusion poniżej:

Jak widać, Trinity Fusion wygląda jak zabawne i stylowe podejście do stale rozwijającego się gatunku roguelite, wnosząc również klimaty Strider z odrobiną Trine.

„Osadzone w trzech zniszczonych wersjach świata gry, Trinity Fusion rzuca graczy w rolę Autostopowiczki, międzywymiarowej podróżniczki fizycznie połączonej z jej trzema równoległymi jaźniami” – czytamy w komunikacie prasowym o grze. „Aby zapobiec całkowitemu zniszczeniu multiwersu, musi połączyć siły ze swoimi alternatywnymi tożsamościami, aby połączyć ich różne rzeczywistości i zapobiec zapadnięciu się ich osi czasu.

„Każda z trzech rzeczywistości ma nie tylko własne unikalne wyzwania, ale także unikalną wersję Autostopowicza, wraz z jej własną bronią i umiejętnościami. Rozmieszczaj sprzęt, który dotyka wrogów efektami statusu, zadawaj ciężkie obrażenia na odległość za pomocą broń dystansowa lub bijatyka z bliska za pomocą ostrzy i młotów – każdy styl ataku przybliża cię do odwrócenia zagłady multiwersu”.

Oto kilka dodatkowych atrakcji Trinity Fusion od Angry Mob Games:

  • Podróż przez wieloświat – Walcz poprzez kombinację generowanych proceduralnie poziomów oraz ręcznie wykonanych etapów i aren, które wystawią twoje umiejętności na próbę. Grafika 3D i mroczna estetyka science-fiction łączą się, tworząc wciągający świat wrogich przeciwników i zepsutych krajobrazów przyszłości.
  • Walka o wysokiej intensywności – Wykorzystaj wyrafinowane projekty broni i systemy ataków, które wykorzystują wcześniejsze doświadczenie Angry Mob Games w gatunku bijatyk. Będziesz ślizgać się, doskakiwać i robić uniki między atakami wroga i kontratakować za pomocą arsenału satysfakcjonujących specjalnych broni i umiejętności.
  • Trzy bohaterki, trzy wszechświaty – Każda z równoległych jaźni Autostopowicza ma swój własny świat z wieloma biomami do odkrycia. Podróżuj przez wszechświat opustoszałych pustkowi i jaskiń przemierzanych przez zmutowane stworzenia, uciekaj z niekończących się kuźni i laboratoriów świata rządzonego przez maszyny i przeżyj niebezpieczne podniebne miasta post-ludzkiego społeczeństwa.
  • Ciągły postęp — Odblokuj trwałe ulepszenia w Hubie i odkryj nowe punkty startowe dla swojego biegu, odzyskując główne lokalizacje w każdym wszechświecie. Utknąłeś w jednym obszarze? Rozpocznij kolejny bieg w innej rzeczywistości!

Możesz zapisać się do zamkniętych beta testów Trinity Fusion tutaj.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/11/17/trinity-fusion-is-a-promising-upcoming-futuristic-action-roguelite-and-its-first-beta