Trasa muzyczna z gier wideo 2023: Halo, The Last of Us, God of War i wiele więcej! Odkryj najwspanialsze klasyki w wykonaniu Duńskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej i Eimeara Noone’a. Nie przegap tego wyjątkowego doświadczenia!

Czy jesteś pasjonatem gier wideo i muzyki? Przygotujcie się więc, bo w maju przyszłego roku rozpoczyna się nowa trasa koncertowa poświęcona „najbardziej kultowej muzyce z gier wideo”. Po wyprzedaniu wszystkich miejsc w londyńskiej Royal Albert Hall, Video Games in Concert wyruszy latem przyszłego roku w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, z przystankami w Brighton, Liverpoolu, Wolverhampton, Manchesterze i Bournemouth. Niestety, nie ma jeszcze zaplanowanych żadnych terminów poza Anglią.

Niezapomniane przeżycie muzyczne

Video Games in Concert to ciesząca się uznaniem krytyków seria koncertów z udziałem jednego z najbardziej utalentowanych kompozytorów w dziedzinie muzyki do gier wideo, Eímeara Noone’a. Jest odpowiedzialna za jedne z najbardziej zapadających w pamięć ścieżek dźwiękowych do gier takich jak World of Warcraft i innych bestsellerów.

Trasa będzie zawierać rewelacyjną muzykę z takich klasyków, jak The Last of Us, Uncharted i World of Warcraft, a także aranżacje najnowszych tytułów, takich jak God of War: Ragnarök i Starfield, żeby wymienić tylko kilka. Niezależnie od tego, czy jesteś bezwarunkowym fanem kultowej muzyki z ulubionych gier, czy też miłośnikiem nowych odkryć muzycznych, ten cykl koncertów jest stworzony dla Ciebie.

Podróż po wirtualnych światach

Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się Dziewięcioma Królestwami, podbijasz Zakazany Zachód, czy też chcesz poznać Hyrule, Raccoon City lub Keystone Dimension, Video Games in Concert przeniesie Cię w fantastyczne światy i sprawi, że doświadczysz intensywnych emocji.

Wycieczce towarzyszyć będzie prestiżowa Orkiestra Heritage, która zapewni niezapomniane wrażenia muzyczne. Przygotuj się na urzekające melodie i aranżacje muzyczne, które wprawią Cię w wibracje.

Daty wycieczek

Oto daty koncertów:

11 maja – Centrum Brighton

12 maja – Imperium Liverpoolu

17 maja – Sala Miejska w Wolverhampton

18 maja – Manchester Apollo

19 maja – BIC w Bournemouth

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami muzycznymi przy ulubionych grach wideo. Liczba miejsc ograniczona, zarezerwuj już teraz!

Źródło: www.eurogamer.net