Transmisja Silent Hill | Game Informer na żywo


Po tym, co wydaje się wiecznością plotek, przecieków i spekulacji dotyczących przyszłości Silent Hill, Konami wreszcie ujawnia, co dalej z dawno uśpioną franczyzą. Wydawca wyemituje specjalną prezentację, która obiecuje, że nowa odsłona Silent Hill odbędzie się dziś o 14:00 czasu pacyficznego i 17:00 czasu wschodniego. Czy to może być głośny remake Silent Hill 2 autorstwa Bloober Team? Potwierdzenie pozornie ujawnionego Silent Hill: The Short Message? Cokolwiek się stanie, przyjdź i obejrzyj wydarzenie razem z nami!

Redaktorzy Marcus Stewart i świeżo przywrócony Kyle Hilliard będą transmitować i reagować na transmisję Silent Hill na Twitchu, która rozpocznie się około 10-15 minut przed rozpoczęciem uroczystości (mniej więcej 15:30 czasu środkowoeuropejskiego i 16:30 czasu wschodniego). Dołącz do nich wraz z resztą społeczności GI i podziel się ekscytacją (lub rozczarowaniem) tym, co Konami ma w zanadrzu.

Jeśli lubisz nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybujesz naszego kanału na Twitchu, wiedz, że dzięki temu otrzymujesz nie tylko powiadomienia i dostęp do specjalnych emotikonów. Otrzymasz również wstęp do urzędnika Informator gry Kanał Discord, na którym nasi gościnni członkowie społeczności, moderatorzy i personel zbierają się, aby rozmawiać o grach, rozrywce, jedzeniu i organizować hangouty!Źródło : https://www.gameinformer.com/livestream/2022/10/19/silent-hill-transmission-game-informer-live