Transmisja „obowiązkowego” wydania Platinum Sol Cresta została przełożona z powodu problemów technicznychAktualizacja [Tue 11th Jan, 2022 05:30 GMT]: Jeśli zastanawiałeś się, co się stało z Platinum Sol Cresta audycja, która miała zostać wyemitowana na YouTube w zeszły weekend, została przełożona.

Podobno jest to spowodowane „trudnościami technicznymi” ze sprzętem do streamingu i wkrótce zostanie zorganizowany nowy termin transmisji. W międzyczasie firma zapewniła fanów, że rozwój Sol Cresta „w porządku”.


Oryginalna historia [Thu 6th Jan, 2022 04:30 GMT]: Szmup platyny Sol Cresta doznał opóźnienia w ostatniej chwili pod koniec 2021 r. – Hideki Kamiya ogłosił, że start 9 grudnia nie będzie już możliwy.

Zespół wyjaśnił, że gra potrzebowała więcej czasu na rozwój i miała nadzieję, że fani zrozumieją. Teraz, kilka miesięcy później, Platinum ogłosiło, że jeszcze w tym tygodniu 7/8 stycznia (w zależności od Twojej lokalizacji) zorganizuje specjalną transmisję na żywo, aby podzielić się niektórymi informacjami o dacie premiery.

Jak wspomniano powyżej, pojawią się również inne nowe ogłoszenia, a nawet prezenty dla widzów. Więc zdecydowanie słuchaj, ponieważ najwyraźniej jest to „obowiązkowy zegarek” dla każdego, kto jest podekscytowany wydaniem Sol Cresta.

Nie możesz się doczekać zdobycia tej gry? Zostaw komentarz poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/01/platinums-must-watch-sol-cresta-release-date-broadcast-postponed-due-to-technical-issues