Transfery serwerów New World są opóźnione, transfery między regionami nie są dozwoloneAmazon opóźnił funkcję transferu serwera w New World ze względu na niektóre „ekstremalne przypadki, w których transfer nie spełnia naszych standardów dotyczących jego wydania”. Co więcej, powiedział, że nie będzie transferów serwerów między regionami, mimo że wcześniej powiedział, że będzie to dozwolone.

Menedżer społeczności TervzorFTW podzielił się wiadomościami na oficjalnych forach New World i powiedział, że zespół potrzebuje „trochę dodatkowego czasu, aby rozwiązać te problemy, zanim poczujemy się komfortowo, dając każdemu darmowy token transferu serwera”.

Dla tych, którzy nie są świadomi, każde konto otrzyma jeden darmowy token transferu serwera, który pozwoli im wybrać nowy serwer w wybranym regionie. Jednak „zespół będzie nadal monitorował populacje na świecie, czasy kolejek i oceni potrzebę dodatkowej fali tokenów transferu serwerów, które zostaną rozdane za darmo”. Tokeny będą również dostępne do zakupu w przyszłości.

Te transfery serwerów są bardzo ważne dla niektórych graczy New World, zwłaszcza po tym, jak kolejki serwerów trwały wiele godzin po tym, jak gra szybko stała się najpopularniejszą grą Steam w 2021 roku. Aby pomóc w długim czasie oczekiwania, Amazon nie tylko zablokował graczom tworzenie nowych postaci w przeładowanych serwery, ale także dodał ich więcej i poprosił graczy, aby dołączyli do mniej popularnych światów.

W tym miejscu pojawił się jeden z większych problemów, ponieważ niektórzy gracze zdecydowali się na razie dołączyć do innych regionów z planem powrotu do własnego regionu, gdy problemy zostaną rozwiązane. Konto New World na Twitterze powiedziało nawet, że „tak, możesz przemieszczać się między regionami, jeśli chcesz”. Niestety, podana informacja była nieprawidłowa.

W poście często zadawanych pytań dotyczących transferu serwerów potwierdzono, że „podane oryginalne informacje były nieprawidłowe” oraz że „transfery są dostępne tylko w twoim regionie, każdy region jest oddzielną bazą danych i nie jest możliwe ponowne przypisanie postaci do inny region.”

Aby dowiedzieć się więcej o New World, sprawdź naszą recenzję New World w toku, 20 rzeczy, które chcielibyśmy wiedzieć przed rozpoczęciem gry i co zrobić, gdy osiągniesz maksymalny poziom.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Source : https://www.ign.com/articles/new-world-server-transfers-have-been-delayed-no-transfers-between-regions-allowed