Toys for Bob ogłasza współpracę wydawniczą z Xbox w zakresie kolejnej gry

Po ogłoszeniu niezależności od spółki-matki, Activision Blizzard, deweloper Toys for Bob, znany z Crash Bandicoot 4 i serii Skylanders, podpisał umowę wydawniczą z Xbox na kolejną grę.

Nowe partnerstwo z Xbox

Studio ogłosiło niedawno swój kolejny tytuł, precyzując, że jest on „na bardzo wczesnym etapie prac” i że nie zobaczymy go przez jakiś czas. Bez względu na to, jaka będzie ta gra, platformą hostingową będzie Xbox, co nie jest zaskakujące, skoro studio wspominało już o współpracy z wydawcą kilka miesięcy temu.

Po przejęciu Activision Blizzard, w lutym Microsoft pozwolił firmie Toys For Bob uniezależnić się. Wydaje się zatem, że studio jest w stanie wykorzystać zalety wynikające z autonomii, kontynuując współpracę z Xboxem. Przed opuszczeniem Activision Toys For Bob pracował nad najnowszymi grami Crash Bandicoot, takimi jak Crash Bandicoot 4: It’s About Time i Crash Team Rumble. Stworzył także trylogię Spyro Reignited i stworzył popularną niegdyś serię Skylanders.

Naszą recenzję najnowszej gry Toys for Bob, Crash Team Rumble, możesz sprawdzić tutaj.

Ogłoszenie o partnerstwie Toys For Bob z Xbox możesz przeczytać na Twitterze:

Z radością ogłaszamy, że będziemy współpracować z @Xbox przy wydawaniu naszej kolejnej nowej gry. Wciąż jesteśmy na bardzo wczesnym etapie rozwoju, więc możesz nie mieć od nas wiadomości przez jakiś czas – ale wiedz, że ciężko pracujemy nad doświadczeniem, które nas tak bardzo zainspirowało! Nie mogę się doczekać, aby udostępnić więcej 💜

— Zabawki dla Boba (@ToysForBob) 31 maja 2024 r

Źródło: www.gameinformer.com