Toster Xbox Series S można kupić w sklepie Walmart

Nowy szał Xbox: toster Xbox Series S

Po lodówce Xbox Series X Mini idziemy w stronę innych sprzętów kuchennych. Toster Xbox Series S jest prawdziwy, kosztuje 39,99 dolarów i obecnie można go kupić bezpośrednio w sklepie Walmart. Teraz widzieliśmy już wszystko.

Nowy toster na dwie kromki oferuje również funkcję bajgla, cyfrowy timer i sześć różnych ustawień odcienia. Co więcej, wznosi toast za logo Xbox do perfekcji — co za cud inżynierii.

Niezwykłe wybory projektowe

Ze względu na niekonwencjonalne wybory projektowe, zarówno Xbox Series X, jak i Series S były już przedmiotem różnych memów od czasu ich premiery.

Jak wspomniano, Xbox włączył się już w tę dyskusję, wypuszczając minilodówkę dla konsoli Xbox Series X, a teraz wydaje się, że testuje grunt za pomocą większej liczby urządzeń kuchennych z motywem Xbox.

Spekulacje wokół tostera Xbox Series S

Pierwsza wzmianka o tosterze Xbox Series S pojawiła się w marcu 2023 r., kiedy francuskie media Xbox Squad napisały na Twitterze o ich odkryciu.

Źródło Xbox Squad twierdziło również, że w przygotowaniu mogą być inne produkty, takie jak toster Series S, w tym zestawy obiadowe, długopisy i inne.

Źródło: www.ign.com