TopSpin 2K25 ukaże się w kwietniu: poznaj szczegóły i edycje specjalne

TopSpin 2K25 ukaże się w kwietniu, ogłosił wydawca 2K, i będzie zawierał ponad 24 grywalne gwiazdy profesjonalnego tenisa. Po wstępnym zwiastunie powrotu Top Spin w styczniu, 2K opublikowało szczegółowe informacje na temat różnych dostępnych wersji gry, a także nowych funkcji zawartych w ponownym uruchomieniu serii.

Gracze i funkcje

Zapowiedź graczy występujących w grze można zobaczyć w najnowszym zwiastunie (poniżej) wraz z „wybitną ścieżką dźwiękową”, która zawiera remiks utworu „Heartbreak Feels So Good” Fall Out Boy autorstwa producenta i DJ-a Dillona Francisa.

Do sprawdzonych profesjonalnych graczy zaliczają się między innymi Roger Federer, Serena Williams, aktualny mistrz Wimbledonu Carlos Alcaraz i aktualna mistrzyni French Open Iga Świątek. Możesz nauczyć się grać w Akademii TopSpin, prowadzonej przez Johna McEnroe we wszechświecie TopSpin, zanim wskoczysz na tor i zaczniesz rywalizować w trybie MyCareer, aby wygrywać turnieje Wielkiego Szlema.

Kursy i tryby gry

W grze znajdują się słynne korty używane podczas turniejów Australian Open, Roland Garros, Wimbledon i US Open, a także 48 „unikalnych” kortów do gry i 15 lokalizacji z turniejów takich jak Indian Wells. Miejsca na świeżym powietrzu będą umożliwiały grę trzy razy dziennie (nie ma informacji, czy ma to wpływ na warunki gry).

Wydania i ceny

TopSpin 2K25 będzie obsługiwał rozgrywkę międzyplatformową w ramach 2K Tour, chociaż tryb wieloosobowy będzie dostępny zarówno lokalnie, jak i online. Będziesz mógł spersonalizować zawodnika, z którym grasz, dzięki MyPlayer, w którym możesz zmieniać stroje, atrybuty i trenerów.

Istnieją cztery edycje TopSpin 2K25 – oto, co zawiera każda z nich i ile będzie kosztować:

– Edycja Standard będzie kosztować 59,99 GBP na PC, PS4 i Xbox One lub 64,99 GBP na PS5 i Xbox Series X/S
– Standardowa edycja cyfrowa międzygeneracyjna będzie dostępna na PlayStation i Xbox za 64,99 GBP. Ta wersja zawiera wersję standardową, ale zapewnia dostęp do gry na poprzednich i obecnych konsolach z tej samej rodziny konsol oraz na tym samym koncie PlayStation/Xbox
– Edycja Deluxe będzie kosztować 84,99 GBP na wszystkich platformach (PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S). Obejmuje to grę podstawową (plus dodatek międzygeneracyjny na PlayStation i Xbox), dodatkowe stroje i ubrania oraz 1700 VC do wykorzystania na ulepszenie swojego gracza
– Edycja Wielkiego Szlema zapewnia wszystko, co zawiera Edycja Deluxe, kilka dodatkowych elementów kosmetycznych i przepustkę pełnego dostępu na sześć sezonów dodatkowej zawartości po premierze. Ta wersja będzie kosztować 109,99 GBP na wszystkich platformach.

Więcej szczegółów na temat każdej wersji gry można znaleźć na stronie FAQ TopSpin 2K25. Edycje Deluxe i Grand Slam obejmują także trzydniowy „wcześniejszy dostęp” do gry. W TopSpin 2K25 będzie można grać od 23 kwietnia dla każdego, kto zechce zapłacić cenę 85 GBP/110 GBP, zanim gra stanie się dostępna dla wszystkich graczy na platformie 26 kwietnia.

Źródło: www.eurogamer.net