Tony i Clyde zamierzają przepisać książkę na temat gatunku Shoot 'Em Up


Co się stanie, gdy złapiesz puszkę wypełnioną odniesieniami z filmów z lat 90., wrzucisz ją do miski intensywnej rozgrywki i rozświetlisz surowym humorem i głęboką opowieścią? Dostajesz Tony i Clyde!

ten Tony i Clyde saga rozwoju rozpoczęła się pod koniec 2019 roku i wyrosła z podstawowego ziarna: sceny mieszkaniowej z „Pulp Fiction”. Tak, wielu z was otrzyma wiele referencji, które wykorzystaliśmy do zainspirowania siebie i stworzenia tej gry, co ostatecznie zaowocowało wyjątkową fabułą, którą teraz z dumą przedstawiamy na platformach Xbox.

Ale nie popełnij błędu, stworzenie kreatywnego projektu nie jest ścieżką liniową. Przechodząc z punktu A do punktu B, było wiele możliwych wyników. To, w co możesz dziś zagrać na Xbox One, dostanie się do twoich mózgów, serc i wnętrzności!

Zaczynając od wnętrzności, w Tony i Clyde będziesz musiał stawić czoła trudnej rozgrywce. Jest łatwy do nauczenia, trudny do opanowania. Nasz zespół upewnił się, że dodaliśmy liczbę zabójstw na ekranie rankingu, więc wszyscy delektujemy się tym razem.

Tony i Clyde

W miarę rozwoju historii dotrzemy do waszych serc. Teraz… tutaj chodzimy po cienkim lodzie w tym artykule. Trudno zagłębić się w tę historię bez spoilerów, więc powiedzmy tylko o Tonym i Clyde: Nie są zwykłymi bandytami z ulicy. Ale nie są też dobrze wyszkolonymi przestępcami ani zawodowymi rabusiami. Jest w nich coś więcej niż tylko to…

Ta intensywna kombinacja naznaczy Twój mózg trwałymi wspomnieniami, gdy przepisujemy książkę o gatunku shoot ’em up. Teraz od Ciebie zależy, czy przeżyjesz emocjonującą jazdę w piekle pocisków i dowiesz się, o co chodzi w tej grze. Zagraj dzisiaj Tony i Clyde Dziś!

Tony i Clyde

Xbox Live

Tony i Clyde

Studia DCF


4

19,99 USD

Ludzie czasami pytają mnie, kim są Tony i Clyde. I mówię im: to nie są zwykli bandyci z ulicy. Ale nie są też dobrze wyszkolonymi przestępcami ani zawodowymi rabusiami. NIE MA MOWY! Jest w nich coś więcej niż tylko to. Zobaczysz. Niektórzy lubią trochę dobrego życia: wielkie stosy pieniędzy, urok bycia czczonym na ulicach. Inni są uzależnieni od przypływu adrenaliny trwającego napadu, połączonego z zapachem niedawno spalonego prochu strzelniczego, a następnie odgłosem pustych łusek spadających na ziemię. Podczas gdy niektórzy po prostu lubią patrzeć na płonący świat, zwłaszcza gdy to oni mają w ręku pustą puszkę po benzynie. Ale Tony i Clyde są inni. Czemu? Cóż, ponieważ Tony i Clyde chcą całego pakietu!

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/22/tony-and-clyde-rewrite-the-book-shoot-em-up-genre/