Todd Howard omawia przyszłość serii Fallout w Bethesdzie

Fani gier wideo nie mogą się doczekać, aż Fallout 5 odniesie sukces, zwłaszcza po sukcesie serii Prime Video, jednak Bethesda Softworks nie planuje przyspieszać premiery. W niedawnym wywiadzie dla twórcy treści YouTube, MrMattyPlays, szef Bethesdy, Todd Howard, otworzył swoje serce na temat przyszłości popularnej serii postapokaliptycznych gier RPG.

Przemyślane projekty i skrupulatny monitoring

Według Howarda Bethesda spędza dużo czasu na myśleniu o kierunku rozwoju swoich franczyzowych gier. Oczywiste jest, że w przypadku przyszłych gier Fallout Bethesda nie chce się spieszyć i chce zaoferować coś innego niż to, co zrobiono w Falloucie 76.

Nowy nacisk na dbałość o szczegóły

Podczas gdy fani z niecierpliwością czekają na premierę Fallouta 5, Howard stanowczo chce traktować swoje franczyzy z ostrożnością. Dla niego istotne jest, aby nie ulegać presji i poświęcać czas niezbędny na zapewnienie graczom wysokiej jakości doświadczeń.

Kolejne projekty Bethesdy

Ostatnia większa odsłona serii Fallout, Fallout 4, została wydana w 2015 roku. Od tego czasu Bethesda w dalszym ciągu wydaje dodatkową zawartość do gry, jednak Todd Howard niezachwianie pragnie poświęcić czas niezbędny na opracowanie projektów pod kątem jakości , czy to w The Elder Scrolls 6, Starfield, czy Fallout 5.

Przyszłe ambicje franczyzy

Podczas gdy czekamy na więcej informacji na temat Fallouta 5, gracze mogą zagłębić się w drugi sezon Fallouta. Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi Fallouta 5, wystarczy odwiedzić naszą stronę.

Źródło: www.ign.com