To oficjalne, Super Nintendo World dostanie rozszerzenie Donkey Kong


Zdjęcie: Universal Studios / Nintendo

Wygląda na to, że najgorzej strzeżony sekret ma wreszcie zostało potwierdzone – Super Nintendo World otrzyma „rozszerzenie” w stylu Donkey Kong i ma zostać otwarte w 2024 roku.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym Nintendo, ten nowy obszar pozwoli gościom parku na spacer przez „bujną” dżunglę, w której mieszka Donkey Kong i jego przyjaciele. Będzie też kolejka górska, interaktywne doświadczenia i mnóstwo tematycznych gadżetów i jedzenia.

Ten sam PR wspomina, jak dodanie nowego obszaru Donkey Kong zwiększy rozmiar Super Nintendo World o około 70%.

Oto, co Shigeru Miyamoto z Nintendo miał do powiedzenia na temat nowego dodatku:

„Bardzo się cieszę, że mogę urzeczywistnić świat Donkey Konga, podążając za światem Mario. Nie mogę się doczekać stworzenia ekscytującej przygody z Donkey Kong ze wspaniałym zespołem Universal. Ukończenie zajmie trochę czasu , ale będzie to wyjątkowa przestrzeń nie tylko dla osób, które znają gry Donkey Kong, ale dla wszystkich gości.”

To najnowsze ogłoszenie jest następstwem ujawnienia obsady i daty premiery animowanego filmu Super Mario podczas zeszłotygodniowego Nintendo Direct. Czy jesteś podekscytowany tym, że Donkey Kong dostanie swój własny obszar tematyczny w Super Nintendo World Japan? Zostaw komentarz poniżej.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/09/its_official_super_nintendo_world_is_getting_a_donkey_kong_expansion