To oficjalne, data premiery filmu Mario została przesunięta również w Wielkiej Brytanii


Zdjęcie: Nintendo / oświetlenie

Aktualizacja [Mon 6th Mar, 2023 10:00 GMT]: W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się o tym Film Super Mario Bros zostanie przesunięty w Stanach Zjednoczonych i innych terytoriach o dwa dni do nowej daty premiery 5 kwietnia. Początkowo wykluczeni z tej zmiany, teraz wiemy, że Wielka Brytania przyłączy się i będzie wyświetlać film z wcześniejszej daty.

Podczas gdy oficjalna witryna internetowa Universal dla Wielkiej Brytanii Nadal sugeruje, że Mario Movie ma się ukazać 7-go, konto studia na Twitterze było pod ręką, aby zakończyć dyskusję.

Kilka innych terytoriów otrzymało wczoraj to samo ogłoszenie na swoich kanałach Universal na Twitterze. Francja I Hiszpania są teraz jednymi z innych krajów, które dołączają do Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych z premierą 5 kwietnia.

Będziemy nadal obserwować wszelkie inne zmiany dat premiery w nadchodzących tygodniach i w razie potrzeby zaktualizujemy nasz pełny przewodnik po premierach.


Oryginalny artykuł [Tue 28th Feb, 2023 17:15 GMT]: Data premiery gorąco oczekiwanej Film Mario wydaje się zmieniać w tej chwili prawie co miesiąc, a dzisiaj ponownie przesunięto premierę w Stanach Zjednoczonych i na ponad 60 innych rynkach światowych.

Ogłoszone przez urzędnika @supermariomovie Twitter, film zostanie teraz wydany na 5 kwietnia 2023 r w USA — ruch o dwa dni od poprzedniego ogłoszenia z 7 kwietnia. Inne daty pozostają rozrzucone w kwietniu i maju, a post potwierdza również, że wydanie w Japonii nie uległo zmianie (nadal oczekuje się na 28 kwietnia).

Zgodnie z powyższym ogłoszeniem, przesunięcie do 5 kwietnia wydaje się dotyczyć również wielu innych krajów, choć nie ma jeszcze żadnych informacji o tym, na których rynkach nastąpi zmiana. Według IMDb Wielka Brytania nadal posiada 7 kwietnia data wraz z wieloma innymi krajami europejskimi, więc wygląda na to, że niektóre będą musiały jeszcze trochę poczekać — gotowe filtry spoilerów…

Będziemy aktualizować nasz przewodnik po datach premiery, gdy tylko dowiemy się o nowych informacjach, więc miej oko na następujące informacje w nadchodzących tygodniach:

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/03/its-official-the-mario-movie-release-date-has-been-brought-forward-for-the-uk-too