TMNT: Zemsta Shreddera jest na urządzeniach mobilnych jako ekskluzywny Netflix


Miesiące po wydaniu na konsole i komputery osobiste, bijatyka Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge to najnowsza gra, która trafi na urządzenia mobilne dla subskrybentów serwisu Netflix.

Wczoraj Netflix ogłosił pojawienie się gry na urządzeniach mobilnych za pomocą zwiastuna. Zgodnie z opisem w aplikacji Netflix, port mobilny nadal obsługuje kontrolery i rozgrywkę online dla wielu graczy.

Zainspirowany arkadowymi bijatykami z lat 90. (i zawierający sporo ulepszeń systemów walki), TMNT: Shredder’s Revenge przedstawia klasyczne Turtles wraz z kilkoma nowo grywalnymi postaciami, walczącymi z nowymi wrogami w trybie kampanii i tryb zręcznościowy.

IGN przyznał TMNT: Shredder’s Revenge 8 w naszej recenzji, chwaląc „zabawną walkę, uroczą i nostalgiczną estetykę pikseli oraz jedną z najlepszych ścieżek dźwiękowych roku do tej pory”, pomimo czasami żmudnego projektu poziomów.

W ostatnich miesiącach Netflix dodał do swojej listy kilka godnych uwagi gier, w tym gry niezależne, takie jak Spiritfarer, Into the Breach i Before Your Eyes. Usługa przesyłania strumieniowego opracowuje również własne gry, w tym coś, co wydaje się być strzelanką AAA, za pośrednictwem nowego studia.

Jednak Netflix nie miał łatwego czasu, aby zachęcić subskrybentów do grania w jego gry, a mniej niż 1 procent subskrybentów gra w gry za pośrednictwem Netflix w sierpniu.

Amelia Zollner jest niezależną pisarką w IGN, która kocha wszystko, co niezależne i Nintendo. Poza IGN współtworzyli strony takie jak Polygon i Rock Paper Shotgun. Znajdź ich na Twitterze: @ameliazolllner.

Źródło : https://www.ign.com/articles/tmnt-shredders-revenge-is-on-mobile-as-a-netflix-exclusive