Tiny Garden: uroczy symulator ogrodnictwa na Kickstarterze

Na Kickstarterze pojawiła się nowa gra symulacyjna farmy o nazwie Tiny Garden.

Opis Małego Ogrodu

Tiny Garden jest opisywane jako „miniaturowa gra strategiczna o farmie i swobodnej grze w zabawce z lat 90.”. Deweloper Ao Norte nie wdaje się w szczegóły, ale od razu widać, że osobliwa estetyka zabawek Tiny Garden została zainspirowana Polly Pocket, z otwieraniem w kształcie muszli, poziomami domków dla lalek i – oczywiście – małym ogrodem. Inne inspiracje z gier wideo obejmują tytuły takie jak Unpacking i Summerhouse.

Gra w Mały Ogród

„Sadź, uprawiaj i wymieniaj warzywa na nowe rośliny i przedmioty, aby dostosować swój zestaw zabawek” – czytamy na stronie gry na Steamie. „W Tiny Garden chodzi o najskromniejsze plastikowe warzywa. Zdobądź nasiona marchwi lub rzepy, wyhoduj je i zamień na większe, bardziej wyszukane warzywa, rośliny, a nawet meble, aby spersonalizować każdy zakątek swojego ogrodu. » Powyżej możesz zobaczyć zwiastun Tiny Garden na Kickstarterze.

Cel i finansowanie Tiny Garden

Ao Norte obiecuje spokojną, bezstresową rozgrywkę w momencie premiery Tiny Garden, bez zgonów i niepowodzeń. Sama przyjemność pracowania w ogrodzie z dodatkowym bonusem w postaci odkrywania uroczych przedmiotów i cudownych tajemnic. W chwili pisania tego tekstu Tiny Garden zebrało 7368 funtów ze swojego celu na Kickstarterze, wynoszącego 4234 funtów, przy wsparciu 350 osób wspierających projekt. Właściwie osiągnął swój pierwotny cel w ciągu zaledwie godziny, ale jeśli chcesz się zaangażować, Kickstarter działa do 1 sierpnia. Tiny Garden nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, choć planowane jest wydanie cyfrowe na Nintendo Switch i PC. No cóż, do pik!

Źródło: www.eurogamer.net