Blaszane Serca – emocjonalna opowieść o miłości i przygoda z puzzlami

Blaszane Serca – pełna wyzwań przygoda z puzzlami i emocjonalna opowieść o miłości i kompromisie

Nazywam się Kostas Zarifis z Rogue Sun i z radością ogłaszamy, że nasza pełnowartościowa przygoda z układanką narracyjną, Blaszane Serca, premiera dzisiaj na Xbox Series X|S i Xbox One. Mocna opowieść o miłości i kompromisie, Blaszane Serca odkrywa prowokującą do myślenia historię Alberta J. Butterwortha, genialnego wynalazcy z czasów wiktoriańskich, po mistrzowsku wplecioną w tkaninę świata pełnego puzzli. Maszeruj przez ponad 50 poziomów zaginających czas zagadek związanych z rozgromieniem żołnierzy, wytyczaj nowe ścieżki i rozwiązuj coraz bardziej skomplikowane zagadki, aby pomóc swoim żołnierzom dotrzeć do celu.

Wskazówki są wszędzie!

Kiedy stawiasz pierwsze kroki w kapryśnym i magicznym świecie wypełnionym zabawkami Blaszane Serca wkrótce przekonasz się, że wskazówki są wszędzie. Dzięki różnym ramkom na zdjęcia, ukrytym ręcznie pisanym listom i wspomnieniom do odkrycia na każdym poziomie, wkrótce stanie się to jasne. Blaszane Serca to w równej mierze gra logiczna i narracyjna. Poszukaj każdego z nich, a zostaniesz nagrodzony szczerą opowieścią!

Rozwiązuj zagadki używając swojej wyobraźni

Nie bój się użyć swojej wyobraźni, aby rozwiązać każdą z coraz bardziej skomplikowanych zagadek. Każdy nowy wynalazek ma unikalną mechanikę, wprowadzającą nowe sposoby pomocy żołnierzom w dotarciu do celu. Od zabawkowych bębnów do odbijania żołnierzy w bezpieczne miejsce, armat do tworzenia prowizorycznych mostów, pociągów do wykuwania nowych szlaków, kół kołowych i maszyn balonowych do szybowania po pokoju – możesz nawet odkryć, że istnieje wiele sposobów rozwiązania każdej z zagadek!

Zrelaksowana przygoda logiczna

Blaszane Serca to pełna wyzwań przygoda z puzzlami – ale nie karząca. Zamiast tego naszym celem było stworzenie relaksującej atmosfery, wolnej od poważnych konsekwencji w działaniach graczy. Na przykład, możliwe jest cofnięcie czasu, aby uratować żołnierzy przed niepokojącym losem, ale większość łamigłówek można ukończyć bez dotarcia każdego żołnierza do celu! Przynajmniej mamy nadzieję, że spróbujesz!

Manipuluj zegarem!

W miarę jak przygoda trwa, Blaszane Serca wprowadzi gracza w mechanikę zegara z kukułką i zegarka kieszonkowego, odblokowując możliwość manipulowania czasem, co z kolei coraz bardziej pomaga w procesie rozwiązywania zagadek. Gracze przekonają się, że mogą całkowicie zatrzymać czas, aby uzyskać pełniejszy obraz tego, co muszą zrobić, cofnąć czas, aby zmienić bieg akcji, lub alternatywnie mogą przyspieszyć czas, gdy zagadka zostanie rozwiązana!

Popchnij kurczaka!

Na koniec – miej oko na ukryte miniaturowe kurczaki umieszczone w całym tekście Blaszane Serca. Przypomina nam nasz czas Bajka w Lionhead Studios zachęć kurczaki do zabawy w Easter Egg!

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że wypuszczamy Blaszane Serca. Mamy nadzieję, że poświęcisz swój czas na rozwiązywanie odprężających łamigłówek, rozkoszujesz się przejmującą ścieżką dźwiękową, rozwikłasz głęboko emocjonalną historię obejmującą pokolenia i wymiary, a ostatecznie będziesz cieszyć się pełnowartościową grą, w którą wkładamy nasze serca i dusze przez lata.

„Tin Hearts – wciągająca przygodowa gra logiczna opakowana w potężną opowieść o miłości i kompromisie.” – Wired Productions Ltd