Thor: Love & Thunder, Sandman: Nightmare Country, Flashpoint | Od panelu do podcastu


Ten odcinek jest nieco krótszy niż zwykle, ale wciąż zawiera potężne recenzje z recenzjami niektórych z najbardziej znanych wydań komiksów z zeszłego tygodnia. Ponownie skupiamy nasz wzrok na dorobku Jamesa Tyniona IV, zaczynając od Sandman: Kraina Koszmarów i wtedy Wynd. Przedstawiamy również początek kolejnego dużego wydarzenia DC, Flashpoint Beyond, w którym zarówno Bruce, jak i Thomas Wayne wcielają się w Batmana. Poza komiksami zachwycamy się krótkim Thor: Miłość i grzmot zwiastun filmu, przyczepa.

Jak zawsze, odcinek kończy się spojrzeniem na premiery w tym tygodniu.

Jeśli chcesz śledzić nas na Twitterze: Andrzej Reiner (@Andrew_Reiner) oraz Filip Hoff (@bnow23).

Od panelu do podcastu to cotygodniowy program tworzony przez dwóch wieloletnich czytelników komiksów, którzy oferują sugestie, które komiksy powinieneś czytać każdego tygodnia. Każdy odcinek zagłębia się również w najnowsze osiągnięcia komiksów w grach wideo, filmach i programach telewizyjnych. Omówimy nawet kolekcje komiksów i wszystko, co naszym zdaniem powinieneś wiedzieć o tym medium rozrywkowym.

Pamiętaj, aby zasubskrybować opcję Od panelu do podcastu na swojej ulubionej platformie podcastowej. Program jest dostępny w Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts.

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/04/19/thor-love-thunder-sandman-nightmare-country-flashpoint-from-panel-to-podcast