The Sims 5: tryb wieloosobowy inspirowany grami Animal Crossing i Among Us

Gra The Sims 5 czerpie inspirację z Animal Crossing

Premiera Animal Crossing: New Horizons w 2020 roku wyniosła symulację społeczną na nowy poziom i najwyraźniej zespół Maxis, który obecnie pracuje nad kolejną odsłoną serii The Sims (o kryptonimie „Project René”), zainspirował się To.

Wiceprezes ds. franczyzy kreatywnej Lyndsay Pearson powiedziała podczas niedawnego podcastu Radio Times, że zespół programistów nieustannie czerpał inspirację z Animal Crossing, omawiając funkcjonalność gry wieloosobowej w The Sims 5. Powiedziała, że ​​wejście Nintendo na wyspę jest rzekomo „dobrym przykładem” przestrzeni osobistych i inne innowacyjne pomysły, które łączą graczy.

Dodała: „To wspaniały przykład mojej małej przestrzeni, mojej wyspy, ale mogę zaprosić Cię do mojego domu. »

Kolejną grą, która w kolejnej odsłonie The Sims będzie napędzać tryb wieloosobowy, jest Among Us. Wygląda na to, że zespół czerpie inspirację z tej opartej na współpracy gry-zagadki, opracowując własną funkcję dla wielu graczy.

Projekt Ren

Project Rene został zapowiedziany już rok temu, ale jego premiera jest zapewne jeszcze odległa. Kiedy już zostanie wydana, będzie najwyraźniej bezpłatna i dostępna na komputerach PC i urządzeniach mobilnych, chociaż inne platformy nie zostały jeszcze ogłoszone.

Co sądzisz o tym, że The Sims czerpie inspirację z trybu wieloosobowego i elementów społecznościowych Animal Crossing? Powiedz nam poniżej.

Źródło: www.nintendolife.com