The Sims 4 będzie dostępne za darmo w przyszłym miesiącu


Wydawca EA i deweloper Maxis udostępnią The Sims 4 jako darmową grę od przyszłego miesiąca.

Ta wiadomość pochodzi z nowego wpisu na blogu, który ukazał się dzisiaj, a także ujawnia, że ​​EA zorganizuje Behind The Sims Summit 18 października o godzinie 10:00 czasu polskiego (13:00 czasu wschodniego). To również ten sam dzień, w którym The Sims 4 oficjalnie staje się grą free-to-play, co oznacza, że ​​możesz pobrać podstawową grę za darmo na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC. Jeśli chodzi o powód, wydaje się, że zespół po prostu chce, aby gra była dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

„Ponieważ gra The Sims 4 jest dostępna za darmo, nasz zespół jest bardziej niż kiedykolwiek oddany opracowywaniu nowych i znaczących doświadczeń The Sims 4 dla naszych graczy i będziemy nadal opracowywać i wypuszczać paczki, zestawy i Sims Delivery Express w dającej się przewidzieć przyszłości ”, czytamy w poście na blogu.

W poście napisano, że zespół podzieli się więcej na temat tego przejścia podczas Szczytu Za The Sims, który odbędzie się 18 października, więc jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie zapoznaj się z tym tematem. Abonenci EA Play i EA Play Pro otrzymają ulepszone wrażenia, gdy tylko dla członków pakiety The Sims 4 trafią na listę odtwarzania 18 października. The Sims 4 Edycja EA Play zawiera dodatek The Sims 4 Witaj w Pracy, a EA Play Edycja Pro zawiera zarówno dodatek The Sims 4 Witaj w Pracy, jak i The Sims 4 Małe dzieci Akcesoria.

„I na koniec, naszym długoletnim Simom, chcemy podziękować – nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy, gdyby nie wasza nieustająca miłość i wsparcie, które pomoże uczynić społeczność The Sims taką, jaka jest” – kontynuuje wpis na blogu. „Od 14 września do 17 października wszyscy gracze, którzy kupili podstawową grę The Sims 4, otrzymają w prezencie Zestaw Pustynny lux. naturalny krajobraz południowo-zachodniej pustyni oraz materiały takie jak kamień i drewno. Aby odebrać zestaw Desert Luxe Kit, po prostu zaloguj się do gry, a będzie on dostępny w menu głównym, aby go odebrać.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Informator gry recenzja The Sims 4 na PC, a następnie przeczytaj Informator gry recenzja The Sims 4 na konsole.


Zamierzasz grać w The Sims 4 teraz, gdy będzie dostępna za darmo? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/14/the-sims-4-is-going-free-to-play-next-month