The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Recenzja gry

Recenzja gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

W tym tygodniu spędzimy cały odcinek na recenzji The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Zarówno Brian, jak i Kyle grali w grę do końca i są tutaj, aby podzielić się swoimi wrażeniami.

Jeśli chcesz śledzić Briana w mediach społecznościowych, możesz to zrobić na jego Instagramie @BrianPShea. Możesz śledzić Kyle’a na Twitterze: @KyleMHilliard.

O programie All Things Nintendo

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży.

Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.

Kontakt z podcastem All Things Nintendo

Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysyłając wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnej Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.

Podobne podcasty

Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło

https://www.gameinformer.com/2023/05/14/the-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom-spoiler-free-review-all-things-nintendo.