The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Transmisja na żywo przed premierą!

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom otrzyma transmisję na żywo przed premierą

Nintendo ogłosiło, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom otrzyma oficjalną transmisję na żywo z wydarzenia premierowego i Nintendo Treehouse: Live z rozgrywką 11 maja, dzień przed ostateczną premierą gry. Transmisja na żywo rozpocznie się na live.nintendo.com o 18:45 PT / 21:45 ET 11 maja. To czas przekłada się na 2:45 BST/11:45 AEST 12 maja.

„Przygotuj się na transmisję na żywo 11 maja o 18:45 czasu pacyficznego, zaczynając od prezentacji Nintendo Treehouse: Live z rozgrywką z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom” – napisało Nintendo. „Po Nintendo Treehouse: Live, bądź na bieżąco z kolejnymi transmisjami na żywo, odliczającymi czas do premiery The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom!”

Gotowi na premierę?

Już niecały tydzień dzieli nas od The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Niestety oznacza to również, że spoilery zaczęły wyciekać do Internetu. Więc bądźcie tam bezpieczni, przyjaciele!

Z drugiej strony, możesz teraz wstępnie załadować grę cyfrowo, aby być gotowym na dzień premiery, a niedawno otrzymaliśmy praktyczną zapowiedź najnowszej części ukochanej serii i mamy mnóstwo zawartości, która zapewni ci zajęcie do tego czasu.

Co nowego w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom?

W naszej praktycznej zapowiedzi The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom powiedzieliśmy: „To, co naprawdę zaskoczyło mnie podczas grania w Tears of the Kingdom, to nie tylko to, ile było do zrobienia – a z pewnością było mnóstwo – to było właśnie to, ile swobody twórczej miałem, gdy do tej pory próbowałem przejąć każdy zakątek. ”

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź, dlaczego The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wygląda na coś więcej niż kontynuację Breath of the Wild, oficjalne podsumowanie historii Breath of the Wild i dlaczego wciąż nie wiemy, co zastępuje lochy Divine Beast we Łzach królestwa.

Kontakt

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomości@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamBankhurst i dalej Skurcz.

Źródło: https://www.ign.com/articles/the-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom-to-get-a-special-livestream-the-day-before-launch.