The Legend of Heroes: Trails Through Daybreak II zapowiedziane na Switcha w 2025 roku

Nowa zapowiedź gry The Legend of Heroes: Trails Through Daybreak II na Switcha w 2025 roku

NIS America ogłosiło niedawno, że The Legend of Heroes: Trails Through Daybreak II ukaże się na Switchu na początku 2025 roku. Ogłoszenie to następuje po premierze pierwszej części właśnie dzisiaj!

Jest to rozszerzenie serii „Trails”, która rozpoczęła się w 2004 roku od Trails in the Sky na PC i nastąpi po premierze w Japonii na PS4 i PS5 w 2022 roku.

Jeśli jeszcze nie czytaliście naszej recenzji pierwszej części Trails Through Daybreak, zachęcam do zrobienia tego przy najbliższej okazji. Nazwaliśmy ją „wspaniałą nową odsłoną popularnej serii Legend of Heroes, wykorzystującą w pełni nową scenerię z zapadającymi w pamięć postaciami i wciągającą walką turową”, przyznając jej 8/10.

Szczegóły drugiej części ujawnione przez NIS America

Po usunięciu zagrożenia ze strony organizacji przestępczej Almata mieszkańcy Calvardu powrócili do spokojnego życia. Jednak szokująca seria morderstw z udziałem tajemniczej szkarłatnej bestii po raz kolejny wprawia w ruch koła przeznaczenia. Do akcji wkraczają różne frakcje – te, które przestrzegają prawa, aby odkryć prawdę, oraz te, które chcą wykorzystać nowe wydarzenia, niezależnie od tego, jak złowieszcze.

Gdy na horyzoncie pojawia się chaos, spriggan Van Arkride otrzymuje nieoczekiwaną wizytę od gościa, co rozpoczyna własne śledztwo. Kto stoi za tymi morderstwami i jaki jest ich cel? Piaski Czasu łączą stare i nowe twarze w drugiej ekscytującej przygodzie z sagi Trails Through Daybreak.

Czy będziesz jednym z tych, którzy kupią Trails Through Daybreak II w 2025 roku? Co sądzisz o zwiastunie premierowym? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: www.nintendolife.com