The Last of Us Sezon 2: Planowana jest wielosezonowa adaptacja

The Last of Us Sezon 2 na drodze do niezaprzeczalnego sukcesu

Rozwijająca się seria

Trwają prace nad drugim sezonem The Last of Us, ale nie będzie to ostatni sezon tej serii ani nie będzie dotyczył całej adaptowanej kontynuacji. Nowy wywiad z Deadline ujawnia liczbę odcinków sezonu, możliwość powstania trzeciego, a nawet czwartego sezonu oraz sposób, w jaki twórcy serialu planują opowiedzieć jego historię.

Dłuższe sezony

The Last of Us Part II to długa gra. Tak długo, że twórcy serialu Craig Mazin i prezes Naughty Dog Neil Druckmann zdali sobie sprawę, że jego historia będzie musiała zostać opowiedziana przez więcej niż jeden sezon.

„Treść fabularna, którą otrzymaliśmy z części II gry, jest znacznie większa niż ta z części I, więc jedną z rzeczy, które musieliśmy zrobić od początku, było wymyślenie, jak opowiedzieć tę historię na przestrzeni wielu sezonów.” , Mazin powiedział. „Kiedy to robisz, szukasz naturalnych punktów krytycznych i zgodnie z planem, w tym sezonie krajowy punkt krytyczny zdawał się nadchodzić po siedmiu odcinkach. »

Oczekiwana ekspansja

Chociaż sezon 2 będzie krótszy niż sezon 1, mówi się, że jeden z jego odcinków będzie „dość długi”. Twórcy serialu sugerują też, że potencjalny sezon 3 będzie miał znacznie większy zasięg. Mimo to Mazin nie wierzy, że uda im się opowiedzieć całą historię w dwa sezony, ponieważ nie chcą się spieszyć. „I rzeczywiście historia może potrzebować czwartego sezonu” – powiedział.

HBO nie przedłużyło jeszcze The Last of Us na trzeci lub czwarty sezon, ale Mazin wierzy, że tak się stanie, „o ile ludzie będą oglądać”.

Ci, którzy martwią się, że w sezonie 2. będą przebiegać w pośpiechu wydarzenia z części II, mogą być spokojni. Zobaczymy, gdzie zakończy się historia, gdy w 2025 r. rozpocznie się drugi sezon The Last of Us. Aby zobaczyć, co przyniesie sezon, możesz przyjrzeć się Pedro Pascalowi i Belli Ramsey w roli Joela i Ellie i przeczytać o castingach do Diny, Manny’ego, Mela, Owena i Nory. Niedawno obsadzono aktora Jeffreya Wrighta, który ponownie wcieli się w rolę Izaaka.

[Source: Deadline]

Źródło: www.gameinformer.com