The Last of Us Episode 2 pobił ogromny rekord dla HBO


Zeszły tydzień, Ostatni z nas’ premiera była drugim co do wielkości debiutem HBO dla oryginalnego serialu od 2010 roku. A teraz odcinek 2 Ostatni z nas„Infected” pobił kolejny rekord HBO.

„Infected” przyciągnął 5,7 miliona widzów w transmisjach HBO i HBO Max, co oznacza 22% wzrost w stosunku do 4,7-milionowej premiery z zeszłego tygodnia. Ten wzrost to największy wzrost oglądalności od pierwszego do drugiego odcinka oryginalnego serialu dramatycznego w HBO w historii sieci, jak po raz pierwszy poinformował Różnorodność. HBO nazywa to „największym wzrostem widowni w drugim tygodniu serialu dramatycznego HBO Original w historii sieci”, co dodatkowo świadczy o szerokim sukcesie Ostatni z nas.

Co dziwne, chociaż HBO zwykle szybko wykorzystuje sukces serialu, ogłaszając drugi lub kontynuację sezonu, nie zrobiło tego jeszcze przez Ostatni z naschociaż każdy znak wskazuje na zielone światło dla sezonu 2.

Odcinek 1 z Ostatni z nas przekroczył 10 milionów widzów po zaledwie dwóch dniach w zeszłym tygodniu i teraz, Różnorodność informuje, że śledzi 18 milionów, czyli prawie czterokrotnie więcej niż premierowa nocna widownia.

Czekając na odcinek z tego tygodnia, przeczytaj nasz wywiad ze współtwórcą gry Neilem Druckmannem i aktorem Joelem Pedro Pascalem o tym, jak The Last of Us zostało zmienione na potrzeby telewizji, a następnie przeczytaj o tym, że nie ma planów na Ostatni z nas pokazać, aby wyjść poza gry.

[Source: Variety]


Czy odcinek 2 podobał ci się bardziej niż odcinek 1? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/01/24/the-last-of-us-episode-2-broke-a-massive-record-for-hbo