The House of the Dead: Remake trafi na PC, PS4, Xbox One i Stadia


Rozrywka na zawsze ogłoszone dzisiaj że The House of the Dead: Remake trafi na PC (Steam i GOG), PS4, Xbox One i Google Stadia 28 kwietnia — 21 dni po premierze gry wyłącznie na Nintendo Switch.

The House of the Dead: Remake, oparty na arkadowej strzelance z 1996 roku, w której gracze wcielają się w agentów AMS, Thomasa Rogana i G, przemierzają posiadłość pełną zombie i innych zainfekowanych stworzeń.

Gra została ogłoszona w 2021 roku podczas Nintendo Indie Showcase. Premiera miała nastąpić w 2021 r., ale została po cichu przesunięta do 2022 r., a wydawca ogłosił w marcu, że ukaże się 7 kwietnia.

The House of the Dead Remake – zrzuty ekranu z Nintendo Switch

Zapowiedź dodatkowych platform nie jest zaskoczeniem. Panzer Dragoon: Remake, które Forever Entertainment również opublikowało, zostało wydane po raz pierwszy na Nintendo Switch w marcu 2020 roku, przed wydaniem na PC, PS4, Amazon Luna i Xbox One pod koniec tego roku.

W mojej recenzji The House of the Dead: Remake, chociaż zauważyłem, że był to przyjemny powrót do klasycznej zręcznościowej strzelanki na szynach, niefortunne problemy techniczne i frustrujące sterowanie (głównie celowanie z żyroskopu) sprawiły, że trudno go polecić, zwłaszcza nowicjuszom. z serii. Jednak szczególnie uwolnienie portu PC powinno pomóc złagodzić problemy z kontrolą i celowaniem.

Taylor jest Associate Tech Editor w IGN. Możesz śledzić ją na Twitterze @Taynixster..

Źródło : https://www.ign.com/articles/the-house-of-the-dead-remake-pc-ps4-xbox-one-stadia-announced