The Game Awards 2023: odkryj oficjalny zwiastun!

The Game Awards 2023: Zwiastun wydarzenia

Przygotuj się na The Game Awards 2023! Jak co roku Geoff Keighley, główny gospodarz i sam Mr. Games, ujawnił nam wszystkim tegoroczny „zwiastun pełen emocji”.

Jak to zwykle bywa, Keighley przejmuje rolę redaktora i przedstawia jedne z najlepszych gier roku (według TGA), a wszystko to z poruszającą muzyką, dzięki uprzejmości tegorocznego Radiohead.

Nadchodzące objawienia i nagrody

I jak zawsze, Nintendo jest najczęściej nominowanym studiem w konkursie Game Awards 2023. A to oznacza, że ​​po stronie Nintendo nie ma zbyt wiele nowości. Jednakże mamy okazję zobaczyć kilka przebłysków filmu Tears of the Kingdom i Super Mario Bros. (i krótkie spojrzenie na Super Mario Bros. Wonder na końcu).

Spotkanie rozdania nagród Game Awards

Gala Game Awards rozpocznie się w najbliższy czwartek, 7 grudnia o godzinie 17:00 (czasu pacyficznego) i z pewnością będzie bogata w nowości i nagrody. Aby dowiedzieć się wszystkiego o tegorocznej transmisji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem poniżej.

Jakie są Twoje przemyślenia na temat tegorocznego „Zwiastuna emocji”? Czy jesteś naprawdę podekscytowany? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com