The Game Awards 2023: Jak oglądać online za darmo

Oto przewodnik po The Game Awards 2023: data, godzina, nazwa ceremonii, sposób oglądania programu i wszystkie informacje na temat nominowanych gier. Game Awards 2023 zapowiadają wieczór pełen odkryć, występów muzycznych i wyróżnień dla najlepszych gier minionego roku. Obecnie nagroda dla najlepszej gry roku będzie bardzo zacięta, a po faworytach prowadzi obecnie pięć gier z co najmniej pięcioma nominacjami.

W poniedziałek 7 grudnia odbędzie się The Game Awards 2023, sztandarowe wydarzenie w świecie gier wideo. Czytając ten artykuł, znajdziesz wszystkie informacje o tym, kiedy i jak obejrzeć program, a także przegląd tego, czego możesz się spodziewać podczas tego kolorowego wieczoru.

Jak oglądać na żywo The Game Awards 2023
Program zadebiutuje w poniedziałek, 7 grudnia 30-minutowym pokazem zapowiadającym o 16:30 PT/19:30 ET. Według oficjalnej strony The Game Awards główny pokaz rozpocznie się o 17:00 czasu PT/20:00 ET i ma trwać około trzech godzin.

Jeśli mieszkasz w strefie czasowej GMT lub AEST, odpowiada to godzinie 00:30 GMT/10:30 AEST 8 grudnia w przypadku pokazu przedpremierowego i 1:00 GMT/11:00 AEST również 8 grudnia w przypadku pokazu głównego.

W IGN będziemy transmitować pokaz zapowiadający galę The Game Awards, która odbędzie się o 16:00 czasu pacyficznego/19:00 czasu wschodniego przed oficjalnym rozpoczęciem uroczystości i jak już wspomnieliśmy, wrócimy po koncercie, aby ujawnić wszystkie najważniejsze wiadomości i ogłoszenia z nocy.

Gdzie oglądać The Game Awards 2023 w Internecie
Będziemy transmitować transmisję gali The Game Awards 2023 tutaj, na IGN.com oraz na naszych kontach na wszystkich głównych platformach, w tym YouTube, Twitch, Twitter i Facebook. Oto wszystkie linki, pod którymi można obejrzeć program online:

Ponadto z dumą informujemy, że przed koncertem odbędziemy pierwszą dyskusję przy okrągłym stole z niektórymi niesamowitymi twórcami gier Alan Wake 2, Diablo 4 i Marvel’s Spider-Man 2. Ta pierwsza dyskusja przy okrągłym stole będzie pierwszą przed – przedsmak doświadczenia, a następnie drugi w dniach 11 i 13 grudnia w ramach pełnego kursu!

Czego można się spodziewać po The Game Awards 2023
Gala Game Awards to zawsze jeden z najważniejszych wieczorów w branży gier, ponieważ nie tylko honoruje wspaniałe gry i twórców z poprzedniego roku, ale także daje fanom ekscytujący wgląd w przyszłość dzięki zapowiedziom gier, zwiastunom i ujawnieniom.

Pełną listę nominowanych do The Game Awards 2023 możecie sprawdzić poniżej, ale szybko możemy stwierdzić, że prym wiodą Baldur’s Gate 3 i Alan Wake 2, mając po 8 nominacji każde. Podobnie Marvel’s Spider-Man 2 otrzymał siedem nominacji, a The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i Super Mario Bros. Wonder otrzymał po pięć nominacji.

Jeśli chodzi o grę roku, trudno będzie wybrać pomiędzy Alan Wake 2, Baldur’s Gate 3, Marvel’s Spider-Man 2, Resident Evil 4 Remake, Super Mario Bros. Wonder i The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Geoff Keighley po raz kolejny będzie gospodarzem The Game Awards, a on i jego zespół zaczęli już drażnić niektóre najważniejsze momenty i gości wieczoru. Należą do nich powrót Flute Guy, nowej gry Sharkmob i Level Infinite, światowa premiera zwiastuna ujawniającego Rocket Racing gry Fortnite, a także gościnni prezenterzy, tacy jak Gonzo z The Muppets i aktor Kratos Christopher Judge. Zaprezentujemy także występ Poets of the Fall jako uniwersum z opartej na nich gry Alan Wake 2, Old Gods of Asgard. Jeśli chodzi o inne ogłoszenia, może to być naprawdę wszystko, od największych gier AAA po tytuły od mniejszych, ale potężnych twórców solowych. Na przykład podczas gali Game Awards 2022 ujawniono datę premiery Final Fantasy 16, zapowiedzi gier Armored Core 6 i Death Stranding 2, a także informację o udziale Idrisa Elby w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty i wiele więcej.

Mamy także nadzieję zobaczyć więcej Final Fantasy VII Rebirth, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, Like a Dragon: Infinite Wealth, Fable, Senua’s Saga: Hellblade 2, Avowed, nowy Mass Effect, Silksong, Star Wars Outlaws, Hades 2 , Paper Mario: Remake The Thousand-Year Door, The Plucky Squire, 33 Immortals, Legion samobójców: Kill the Justice League, Tekken 8 i wiele innych. Jesteśmy również bardzo podekscytowani grami, o których nawet nie wiedzieliśmy, że chcemy, oraz zapowiedziami, na które czekaliśmy tak długo, takimi jak Half-Life 3, The Legend of Zelda: Wind Waker i Twilight Princess na Switchu, nowym Switchu , nowe gry z naszych ulubionych marek, takich jak The Last of Us, God of War, Ghost of Tsushima, Indiana Jones, Star Wars, Halo, Gears of War, Super Mario Bros., Pokémon i nie tylko.

The Game Awards 2023: Wszystkie nominowane gry
Oto lista wszystkich gier, które otrzymały co najmniej jedną nominację w konkursie The Game Awards 2023. Wszystkie dziesięć najlepszych gier na liście otrzymało co najmniej trzy nominacje. Zaloguj się, aby śledzić nominowanych, z którymi grałeś.

Źródło: www.ign.com