The Crew 2 zmierza ku burzy z wyścigami przełajowymi sezonu 7, odcinek 1


Załoga 2 nabiera rozpędu wraz z sezonem 7, odcinek 1: W burzę, darmową aktualizacją, która dodaje wzrost wydajności o 60 klatek na sekundę na konsoli Xbox Series S (między innymi ulepszenia jakości życia), nowe pojazdy i pięcioetapowy, w pełni… podziemny wyścig uliczny z St. Louis do Las Vegas. W największym programie wyprodukowanym przez fikcyjną firmę motoryzacyjną zajmującą się produkcją telewizyjną w grze, gracze będą przemierzać serce Ameryki i przekraczać linię mety w pięciu etapach, których celem jest wyniesienie ich umiejętności jazdy do granic możliwości. Czekają na Ciebie niebezpieczne i nieprzewidywalne warunki, a gracze będą musieli unikać walących się budynków, trzymać kurs przez burzę piaskową i walczyć z policyjnymi blokadami na drodze do zwycięstwa. Jeśli graczom uda się ukończyć wszystkie pięć etapów wyścigu, odblokują Mitsubishi 3000 GT VR4 No Rules Edition (wyścig uliczny).

In the Storm dodaje także nowy tryb wydajności dla Xbox Series S, który będzie działał Załoga 2 przy 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 1080p. Tryb wydajności również poprawia renderowanie grafiki na Xbox Series X, z obsługą 60 klatek na sekundę przy 1440p.

Kierowcy wyścigowi mogą już dziś wystartować z nową przepustką Motorpass, która zawiera 50 poziomów nagród, w tym przedmioty kosmetyczne, pakiety walutowe i nowe pojazdy, w tym McLaren P1 Gold Line Edition (Hypercar), Pontiac Firebird T/A Golden Wings Edition (Street Race) oraz Mitsubishi FTO GP w wersji R Nebula Edition (wyścig uliczny). S7E1 Motorpass oferuje łącznie 17 poziomów darmowych nagród, w tym Porsche 918 Spyder Silver Edition (Hypercar). Oprócz nowych nagród, nowa aktualizacja zmienia sposób działania systemu Motorpass. Na początek nowa przepustka daje teraz graczom możliwość zakupu jej za 3 000 000 Bucks, walutę w grze zdobywaną w grze, a także za 80 000 kredytów załogi.

Załoga 2 - Sezon 7

Ponadto, począwszy od tej aktualizacji, pojazdy z wcześniejszych przepustek samochodowych zaczną powracać do zakupu w sklepie w grze, począwszy od 23 listopada wraz z jednostką przechwytującą Forda Mustanga Shelby GT500 (wyścig uliczny). 21 grudnia gracze będą mogli złapać zamaskowanego lidera Creators KS (wyścig uliczny) i jednostkę przechwytującą Bugatti Chiron (hipersamochód), a 28 grudnia jednostka przechwytująca Chevroleta Corvette C8 Stingray (wyścig uliczny) powróci. Podczas odcinka będzie można kupić zupełnie nowe pojazdy, w tym Pontiac Firebird T/A 1977 (wyścig uliczny) i Mitsubishi FTO GP wersja R (wyścig uliczny), a także 43 nowe przedmioty kosmetyczne, takie jak stroje awatarów, fajki, poświaty, animowane dachy i nie tylko.

Załoga 2 - Sezon 7

Wszystko to jest dodatkiem do kontynuacji Live Summit, która zapewni cotygodniowe zawody PvP, w których gracze będą nagradzani przedmiotami i pojazdami, w zależności od tego, jak daleko uda im się wspiąć w rankingach. Wszystko zaczyna się już dziś o godz Załoga 2więc zapnij pasy w wybranym przez siebie pojeździe i przygotuj się na jazdę na oślep w burzę.

Załoga® 2

Xbox Live

Załoga® 2

UBISOFT


358


49,99 USD

9,99 USD

Ulepszony Xbox One X

Bezpłatna wersja próbna

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI 30 MILIONÓW GRACZY! Przygotuj się na szybką podróż przez Stany Zjednoczone i ciesz się jednym z najbardziej kompletnych wrażeń z jazdy w otwartym świecie, jakie kiedykolwiek stworzono. Dzięki dostępowi do darmowej zawartości, nowych trybów gry, torów, pojazdów, wydarzeń i nie tylko dodawanych co sezon, The Crew® 2 ma wszystko, czego potrzebujesz do niezapomnianej przejażdżki. Zmierz się z amerykańską sceną sportów motorowych, odkrywaj ekscytujące krajobrazy i wybieraj spośród setek swoich ulubionych pojazdów. Poczuj dreszczyk emocji związany z rywalizacją w całych Stanach Zjednoczonych, sprawdzając swoje umiejętności w wielu różnych dyscyplinach. Nagrywaj każdą przyprawiającą o szybsze bicie serca chwilę i udostępniaj je za naciśnięciem jednego przycisku — sława należy do Ciebie! Graj online z maksymalnie siedmioma znajomymi. Nowość na Xbox Series X: włącz tryb wydajności i poznaj The Crew® 2 w 60 klatkach na sekundę!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/16/the-crew-2-heads-into-the-storm-with-season-7-episode-1s-cross-country-race/