Tetris 99 będzie gospodarzem imprezy crossover Kirby’s Dream Buffet jeszcze w tym tygodniu


Różowa purchawka Nintendo, Kirby, obchodziła swoje 30. urodziny na początku tego roku. Wygląda na to, że jeszcze nie skończył – w Battle Royale Tetris 99 ogłasza zupełnie nowe wydarzenie tematyczne oparte na imprezowej grze Kirby’s Dream Buffet.

Między 15 a 19 grudnia gracze będą mogli odblokować ten motyw Kirby’s Dream Buffet, gromadząc 100 punktów wydarzenia. Ten nowy motyw zawiera grafikę tła, muzykę i projekty Tetrimino.

Motywem przewodnim jest 31. Maximus Cup i jest kontynuacją wspólnych wydarzeń z Animal Crossing, Splatoon, Fire Emblem, Mario Kart i różnymi innymi seriami Nintendo. W przeszłości był nawet jeden o tematyce Kirby.

A jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Kirby’s Dream Buffet, oto, co mieliśmy wtedy do powiedzenia na ten temat (więcej możesz przeczytać w naszej recenzji poniżej):

„To łatwa, przewiewna gra, idealna dla początkujących i młodych graczy, z mnóstwem kursów, mnóstwem gadżetów do odblokowania i przystępną ceną, co stanowi jedną pyszną ucztę”

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/12/tetris-99-hosting-kirbys-dream-buffet-crossover-event-later-this-week