Test Drive Unlimited Solar Crown: wielki powrót we wrześniu 2024 r.!

Test Drive Unlimited Solar Crown: długo oczekiwany powrót

Legenda gier wideo powraca na pierwszy plan

Test Drive Unlimited ukazało się na konsoli Xbox 360 w 2006 roku. W tamtym czasie zrewolucjonizowało gatunek gier wyścigowych dla wielu graczy w otwartym świecie. Mapa, wzorowana na wyspie Oahu na Hawajach, oferowała różnorodne krajobrazy, drogi i lokalizacje do odkrycia. Skupienie się na aspektach gry wieloosobowej miało znaczący wpływ: po raz pierwszy gracze mogli wspólnie eksplorować otwarty świat, prowadząc swoje ulubione samochody.

Spoglądanie w przeszłość w poszukiwaniu obiecującej przyszłości

Przez 13 lat fani wyścigów z niecierpliwością czekali na powrót marki, która zachwyciła pokolenie zapalonych fanów. Ale nie chodzi tu o granie w kartę nostalgii, zespoły z Nacon i Kylotonn na nowo rozpalają emocje, które ponad dziesięć lat temu sprawiły, że gry Test Drive stały się tak kultowe. Jest to hołd złożony wszystkiemu, co uczyniło serię legendarną, a jednocześnie wynalezienie koła na nowo poprzez wprowadzenie nowych funkcji i ulepszeń, aby zachwycić nowe (i stare) pokolenie entuzjastów motoryzacji.

Nowe wrażenia z gry z perspektywy

To Test Drive Unlimited 2 zbudowano na fundamentach swojej poprzedniczki, dodając dynamiczny system pogodowy oraz cykl dnia i nocy. Dodanie nowej wyspy, Ibizy, pozwoliło na rozszerzone interakcje społeczne, oferując graczom nowe sposoby interakcji i łączenia się, podczas których zawierały się przyjaźnie poprzez przyjazną rywalizację. Aspekt społecznościowy wzmocnił immersję, przekształcając drugą część w prawdziwie lifestylową grę wyścigową.

Długo oczekiwany powrót do podstaw

Test Drive Unlimited Solar Crown to nowa granica dla gier wyścigowych online dla wielu graczy w otwartym świecie. W całości odtworzyliśmy wyspę Hongkong, odtworzoną w skali 1:1. Ukończenie tego technicznego wyczynu zajęło zespołowi trzy lata. To nie tylko oświetlony neonami pejzaż miejski, ale także pełen wyjątkowych miejsc do zwiedzania. Będziesz mógł dryfować po małych uliczkach i jeździć po autostradach, ale są też różne góry, plaże i inne miejsca, w których możesz wybrać się na jazdę terenową.

Przeżyj jeszcze raz kultową grę Test Drive Unlimited

Odkryj na nowo kultowe elementy, dzięki którym Test Drive Unlimited jest grą, którą musisz mieć w Solar Crown. Eksplorując rozległy, otwarty świat, robiąc zakupy u prawdziwych dealerów, personalizując swoje pojazdy i awatary za pomocą rozbudowanych opcji dostosowywania oraz rywalizując z graczami z całego świata. Podobnie jak w oryginalnych grach, z tych funkcji można korzystać w pojedynkę lub z innymi graczami. Otwarty świat, salony dealerskie, garaże, wyścigi i siedziby klanów to połączone ze sobą centra społecznościowe, w których gracze spotykają się za pośrednictwem swoich awatarów i samochodów.

Przygotuj się na niesamowite wrażenia już od 12 września 2024 r

Zamów teraz w przedsprzedaży Test Drive Unlimited Solar Crown i przeżyj niesamowitą przygodę związaną ze stylem życia i wyścigami już od 12 września 2024 r.

Źródło: news.xbox.com