Terraria staje się coraz lepsza, aktualizacja Koniec podróży jest już dostępna


2021 był wielkim rokiem dla Terraria jak świętowano to 10NS Rocznica. W ciągu ostatniej dekady, dodając coraz więcej treści i funkcji, które pozwalają graczom przesuwać granice ich wyobraźni, gra Re-Logic przekształciła się z małej gry niezależnej w styl życia. Świadectwem pasji tej społeczności do gry jest sposób, w jaki Terraria Xbox Club zrzesza ponad 7,5 miliona członków, którzy korzystają z Terrarii w grze i poza nią.

Nareszcie Terrarianie mogą świętować najnowszą erę Terraria na Xbox, ponieważ wyczekiwana aktualizacja Journey’s End jest już dostępna!

 • Dostosuj rozgrywkę w Tryb podróży – moc jest Twoja!
 • Zmierz się jak nigdy dotąd w brutalnym Tryb mistrzowski
 • Ponad 1000 nowych przedmiotów do odkrycia – sprowadzenie całkowitej liczby sztuk do ponad 5000!
 • Znajdź i skonfrontuj się nowi wrogowie, łącznie z nowi szefowie i zaskakujące nowe wydarzenia by sprawdzić swoje umiejętności.
Terraria
 • Wiele Jakość życia są tutaj ulepszenia, w tym zamiana bloków, skarbiec pustki, paski zdrowia bossów, konfigurowalny interfejs użytkownika i wiele więcej!
 • Efekty atmosferyczne i pogodowe odgrywają większą rolę niż kiedykolwiek (uważaj na podmuchy wiatru!).
 • A Terraria Bestiariusz jest teraz dostępny do śledzenia napotkanych wrogów, sojuszników i stworzeń.
 • dodatkowe biomy i mini-biomy do zwiedzania, zarówno na powierzchni, jak i pod ziemią.
 • Dla tych, którzy chcą odpocząć od intensywnego zabijania potworów pojawiła się nowa rozrywka: golf!
 • Dodanie Pylony miejskie oraz Zadowolenie NPC jest rozszerzeniem systemu miejskiego czego kulminacją jest możliwość zbudowania sieci teleportacji do miast na całym świecie.
Terraria
 • Terrarianie zauważą remonty graficzne i ulepszenia interfejsu użytkownika, w tym konfigurowalny interfejs podzielonego ekranu,
 • nowe i piękne utwory muzyczne cieszyć się, w tym zupełnie nowy motyw tytułowy „Journey’s End” oraz zwycięski utwór z konkursu muzycznego Terraria autorstwa Xenona i DSnipera.

Zaktualizuj swoją grę już dziś, aby mieć do tego dostęp TerrariaAktualizacja Końca Podróży ma do zaoferowania!

Terraria

Xbox Live

Terraria

505 gier


1217

19,99 USD

Świat jest na wyciągnięcie ręki, gdy walczysz o przetrwanie, fortunę i chwałę. Zanurz się głęboko w przepastne przestrzenie, sprawdź swoje umiejętności w walce lub zbuduj własne miasto – wybór należy do Ciebie! Terraria oferuje więcej treści niż kiedykolwiek, ponieważ zawiera aktualizacje 1.3.1 – 1.3.5 i najnowszą aktualizację „Koniec podróży”! Przedstawia imponujący katalog ponad 5000 przedmiotów, ponad 25 NPC i ponad 400 wrogów. Łącząc elementy klasycznych gier akcji z kreatywnością w stylu piaskownicy, przygoda Terraria jest naprawdę tak wyjątkowa, jak sami gracze! Niektóre z najnowszych treści obejmują! – Tryby mistrzowskie i podróżnicze, aby rzucić wyzwanie swoim ograniczeniom lub dostosować rozgrywkę! – Funkcje poprawiające jakość życia – od zamiany bloków, przez Void Vault, przez paski zdrowia bossów, po konfigurowalny interfejs użytkownika. – Efekty atmosferyczne i pogodowe będą odgrywać większą rolę niż kiedykolwiek wcześniej! – Bestiariusz Terrarii do śledzenia napotkanych wrogów, sojuszników i stworzeń! – Nowi wrogowie, w tym nowi bossowie i wydarzenia. – Dodatkowe biomy i mini-biomy do eksploracji, zarówno nad, jak i pod ziemią. -Remonty graficzne i ponad 20 nowych utworów muzycznych! – I więcej!

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/01/terraria-keeps-getting-better-journeys-end-update-is-now-live/