Shadows of Doubt: symulacja detektywistyczna w stylu neo-noir – graj teraz na Steam Early Access!

Shadows of Doubt: symulacja detektywistyczna w stylu neo-noir

Symulacja detektywistyczna to jedna z najlepiej dopasowanych konfiguracji wciągającej gry symulacyjnej, a po kilku godzinach spędzonych z Shadows of Doubt, które jest już dostępne w Steam Early Access, jej wykonanie kluczowych mechanik gatunku jest czymś, co musisz sam zobaczyć, zwłaszcza jeśli lubisz gry takie jak Deus Ex, Thief i praktycznie wszystko od Arkane.

Na pierwszy rzut oka gra detektywistyczna w stylu wokseli może wyglądać jak gra niezależna, którą można znaleźć dziesiątkami podczas przeglądania Steam, ale jej niezwykła swoboda wyboru i imponująca symulacja miasta pomagają jej wyróżnić się na zatłoczonym cyfrowym sklepie.

Nieprzewidywalny tryb piaskownicy

Podczas gdy istnieje tryb fabularny, który przeprowadza graczy przez określony ciąg spraw w określonym mieście, istnieje również bardziej nieprzewidywalny tryb piaskownicy, który tworzy nowe miasta i sprawy na żądanie, podobnie jak ładowanie nowego materiału siewnego w Minecrafcie.

  • Sami detektywi są podobnie wymyślani na miejscu poprzez kombinację wyborów graczy dotyczących cech, takich jak kolor skóry i płeć, a także generator imion, który można tworzyć ręcznie lub losowo przerzucać w nieskończoność.

Interaktywność i swoboda

W Shadows of Doubt prawie wszystko