Ten pakiet do tworzenia gier za 29 USD zawiera również przepustkę do gryJeśli zawsze chciałeś tworzyć gry, ale nie masz pewności, od czego zacząć, istnieje wiele kursów online, które pomogą Ci postawić na nogi. Jednym ze wspaniałych zasobów jest Akademia Zenva, która oferuje szeroką gamę kursów tworzenia gier i kodowania w rozsądnych cenach. A jeśli jesteś szczególnie zainteresowany tworzeniem gier przy użyciu silnika Unity, jest teraz wiele rzeczy, które warto rozważyć. The Uniwersalny pakiet dla deweloperów gier Hardcore Unity, jest w sprzedaży za 29 USD i zawiera bezpłatną miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate jako dodatkowy bonus.

Pakiet zawiera osiem kursów z ponad 100 lekcjami, dzięki czemu łatwo znajdziesz coś, co odpowiada Twoim potrzebom. Od projektowania efektów dźwiękowych i tworzenia pierwszej gry 3D po optymalizację gier mobilnych i tworzenie gier RPG — w tym przystępnym cenowo pakiecie jest wszystko po trochu. Jest nawet kurs przeznaczony specjalnie dla dzieci, aby nauczyły się kodować. Oto przegląd wszystkich ośmiu kursów zawartych w pakiecie:

  • Wprowadzenie do tworzenia gier w Unity
  • Zbuduj grę RPG typu Micro-Farming Unity
  • Stwórz swoją pierwszą grę 3D w Unity
  • Przeglądaj przerywniki filmowe do gier
  • Efekty dźwiękowe do gier dla początkujących
  • Tworzenie i kodowanie gier dla dzieci
  • Publikowanie i optymalizacja gier mobilnych
  • Miniprojekty Unity: podstawy języka C#

Co najlepsze, każdy kurs ma dożywotni dostęp. Oznacza to, że nie będziesz musiał spieszyć się z lekcjami, a nawet będziesz mógł wrócić do zajęć za kilka lat, jeśli będziesz musiał odświeżyć starą umiejętność.

Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate to tylko wisienka na torcie. Warto zauważyć, że tego kodu nie można kumulować, więc jeśli masz już członkostwo, musisz je wstrzymać, aby wykorzystać 30-dniowe członkostwo. Dodatkowo masz tylko 30 dni na jego wykorzystanie. Jeśli nigdy wcześniej nie subskrybowałeś Game Pass, możesz to zrobić zdobądź pierwszy miesiąc za jedyne 1 USD za pośrednictwem Microsoftu.

Ten umowa wkrótce się skończy, więc pamiętaj, aby wpaść i zarobić na oszczędnościach, póki możesz. Mając ponad 10 godzin lekcji, trudno byłoby znaleźć pakiet dla twórców gier, który byłby bardziej przystępny cenowo.

Ujawnienie: Sklep GameSpot Deals jest prowadzony przez jednego z partnerów stowarzyszonych GameSpot, StackCommerce. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zamówieniem, skontaktuj się ze StackCommerce.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/this-29-game-development-bundle-also-comes-with-game-pass/1100-6512113/?ftag=CAD-01-10abi2f