Ten najnowszy przełącznik „Rival” firmy Razer zostanie wprowadzony na rynek pod koniec miesiąca


Przechodząc do specyfikacji, Razer Edge może pochwalić się chipsetem Qualcomm Snapdragon G3x Gen 1 z 8 GB pamięci RAM i 6,8-calowym ekranem FHD+ (2400×1080) AMOLED z częstotliwością odświeżania 144 Hz. Wszystkie warianty urządzeń mają 128 GB pamięci wewnętrznej oraz obsługę kart SD o pojemności do 2 TB. Masz także przednią kamerę, standardową obsługę USB-C i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Standardowa edycja Wi-Fi kosztuje 399,99 USD, ale możesz także wybrać „Edycję założyciela” za 499,99 USD, która zawiera parę słuchawek Razer Hammerhead True Wireless o wartości 129,99 USD osobno. Zwolennicy 5G będą musieli na razie wstrzymać ogień, ponieważ cena tego wariantu nie została jeszcze ogłoszona, ale Razer potwierdził, że Verizon będzie jedynym dostawcą dla klientów z USA.

Podsumowując, jest to zaskakująco przystępne cenowo urządzenie w porównaniu ze wspomnianym Aya Neo Next i innymi opcjami na rynku, a biorąc pod uwagę mobilny chipset i cenę, te specyfikacje nie są imponujące, zwłaszcza w porównaniu do Switcha, który wejdzie w marcu siódmy rok na rynku. Pod względem tego, co faktycznie możesz bawić sięjesteś jednak ograniczony do sklepu Google Play, jeśli chodzi o natywne gry – dość znaczące zastrzeżenie w porównaniu z alternatywami – chociaż Razer Edge obejmuje również obsługę przesyłania strumieniowego gier ze Steam i Xbox Game Pass.

Zdjęcie: Razer

Nie ma wątpliwości, że jest to skierowane do raczej określonej publiczności i jest mało prawdopodobne, że zdecydujesz się na Razer Edge zamiast Nintendo Switch lub Steam Deck. Jest to z pewnością interesujący system i chociaż Nintendo nie omawiało jeszcze konkretnie żadnego następcy Switcha, to urządzenie wskazuje, co jest obecnie możliwe, jeśli chodzi o stosunkowo niedrogie urządzenie do gier z mobilnym chipsetem i wbudowanym ekranem.

Co sądzisz o nowym przenośnym urządzeniu do gier Razer? Czy jest coś, co chciałbyś zobaczyć w potencjalnym następcy Switcha? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/this-latest-switch-rival-from-razer-launches-at-the-end-of-the-month