Ten nadchodzący mod do Super Mario Bros. 3 dodaje nowe grywalne postacie, skoki po ścianach i nie tylko


Obraz: Nintendo

W tym momencie słowo o nowej grze Mario wywołałoby ogromną rzeszę fanów Nintendo skaczących z radości – w końcu odrywając się od pięcioletniej przerwy, która nastąpiła po Super Mario Odyssey. Póki nie ma nic urzędnik Mówiąc o tym jeszcze na tym froncie, widzieliśmy teraz zwiastun nadchodzącego modu Super Mario Bros. 3 – o nazwie ’Super Mario Bros. 3 +’ – który ma wnieść ładunek nowej mechaniki do klasyki NES.

Stworzone przez @niewierność i ma zostać opublikowany na romhacking.net podczas przerwy świątecznej w Święto Dziękczynienia jeszcze w tym miesiącu, mod wydaje się brać wszystko, co kochaliśmy w oryginalnej grze, i wybierać do 11 z ciekawą dodaną zawartością. Najważniejszym z tych dodatków wydaje się być dodanie Księżniczki Toadstool i Toad jako grywalnych postaci. Mówisz, że księżniczka jest w innym zamku? Cóż, widzimy ją tam rzucającą ognistymi kulami, jakby to niczyja sprawa.

Zwiastun zwiastuna (pokazany w powyższym tweecie) jest godną uwagi parodią reklamy oryginalnej gry z 1990 roku – tak naprawdę nie robią zwiastunów tak, jak kiedyś – a wśród ujęć fanów śpiewających imię Mario, przyjrzymy się zmodyfikowana gra w całej okazałości retro.

Jeśli przyjrzysz się uważnie zwiastunowi, możesz nawet zauważyć dodatkowe nowe funkcje, które wydają się być dodane do gry, w tym skoki po ścianach i możliwość super skoku prosto z ziemi. Oczywiście jest to tylko zwiastun, więc na razie nie możemy potwierdzić zbyt wiele, ale widać, że Mario i spółka. opracowali trochę poważny umiejętności parkour.

Twórca moda na bieżąco informuje nas o ich rozwoju na Twitterze. Według ostatnich obliczeń, modder potwierdził, że ma kilku beta testerów, którzy uruchamiają grę i wydawało się, że przed proponowaną datą premiery w tym miesiącu jest już pełna rozgrywka, podczas gdy twórca nadal „zaostrza niektóre rzeczy”. Co więcej, niewierność potwierdziła, że ​​mod będzie dostępny do grania na prawdziwym sprzęcie, zapewniając autentyczne wrażenia retro.

Mamy nadzieję, że następne kilka tygodni pójdzie gładko i wkrótce będziemy mieli szansę zagrać w „nową” grę Mario – cóż, w pewnym sensie.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/this-upcoming-super-mario-bros-3-mod-adds-new-playable-characters-wall-jumps-and-more