Temtem: Ogłoszono najnowsze ważne aktualizacje i koniec monetyzacji

Najnowsze wiadomości na temat Temtem: Koniec głównych aktualizacji i usunięcie monetyzacji

Gracze „Tamers” otrzymali dziś ważne wieści wraz z ogłoszeniem Temtem, gry online przypominającej Pokémony, ujawniającej najnowsze główne aktualizacje gry, a także usunięcie monetyzacji.

Najnowsze aktualizacje dla Temtem

W bardzo szczegółowej wiadomości skierowanej do społeczności gry twórca Crema ujawnił, że aktualizacje 1.7 i 1.8 będą ostatnimi poważnymi aktualizacjami gry. Łatka 1.7 (zaplanowana na początek czerwca) będzie zawierać nowy sezon, nową Przepustkę Tamera, zmiany balansu , poprawa jakości życia i wiele więcej. Jeśli chodzi o patch 1.8, przyniesie on jeszcze więcej ulepszeń jakości życia, zmiany w balansie, „renowację i przebudowę” ekonomii gry, a także kilka dodatków.

Usunięcie monetyzacji

Jeśli chodzi o monetyzację, mikrotransakcje zostaną usunięte począwszy od aktualizacji 1.7, a wszystko, co można było kupić za „Novas”, będzie można teraz kupić także za pióra. W wersji 1.8 poskramiacze będą mogli wybierać spośród wszystkich poprzednich Przepustek Tamera i ukończyć swoje kursy. Od teraz te przepustki będą odblokowywane również za pomocą piór.

Przyszłość Temtema

Jeśli chodzi o serwery gry, przez najbliższą przyszłość pozostaną one online, a zespół twierdzi, że nie rozważa trybu offline. Wszystkie informacje na temat przyszłości Temtem znajdziesz w najnowszej aktualizacji na oficjalnej stronie Cremy. Oto część początkowej wiadomości:

„Rozumiemy, że wielu graczy uważa, że ​​Temtem ma o wiele większy potencjał do odblokowania i że nie jest wszystkim, czym mógłby być, ale dla nas nie zmienia to faktu, że w rzeczywistości jesteśmy bardzo zadowoleni z produkt finalny. Jesteśmy bardzo podekscytowani widząc, jak daleko ewoluował Temtem i uważamy, że produkt końcowy jest kompletnym doświadczeniem, a przy tym bardzo przyjemnym. Wyruszając w tę podróż, nie mogliśmy nawet marzyć o dotarciu do tego punktu, o stworzeniu gry z tak dużą zawartością, która zapewni setki godzin radości i zabawy, i jesteśmy ze wszystkiego dumni. i stworzył. Chociaż nie jest to gra idealna i wiele się z niej nauczyliśmy, cenimy tę naszą małą grę. »

Temtem wystartował na Kickstarterze w 2018 r. i ostatecznie został wydany na Nintendo Switch w 2022 r. Od tego czasu zespół programistów stworzył 165 Temów i sześć wysp do eksploracji przez graczy.

Czy jesteś podekscytowany tym ogłoszeniem? Daj nam znać w komentarzach.

[source crema.gg]

Źródło: www.nintendolife.com