TEKKEN 8: Zapoznaj się z dotychczasową historią z Brianem Coxem

Obejrzyj nowy zwiastun Tekkena 8 wraz z objaśnieniem Briana Coxa na temat dotychczasowej historii serii!

Spojrzenie na historię z Brianem Coxem

Bandai Namco wypuściło nowy zwiastun Tekken 8, w którym możemy na bieżąco informować nas o tym, co działo się dotychczas w serii. W tym filmie możemy usłyszeć, jak aktor Sukcesji Brian Cox mówi o diabelskim genie i nie tylko. Każda walka, niezależnie od tego, jak mała, ma swoją historię – deklaruje, a w tle zaczyna rozbrzmiewać dramatyczna muzyka. Jest co opowiadać.

Film opowiada więcej o genie diabła, wyczynach związanych z klifami i zagadce ojcobójstwa w serii Tekken. Poniżej możecie sami obejrzeć zwiastun. Nie sądzę, że to powinno być śmieszne, ale wywołało u mnie uśmiech.

Zbliżająca się premiera Tekkena 8

Tekken 8 ukaże się jeszcze w tym miesiącu, 26 stycznia, na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wersja demonstracyjna jest już dostępna, jeśli chcesz wypróbować grę przed jej wydaniem.

Nowe postacie i powroty

Bandai Namco stopniowo wprowadzało do gry listę postaci, dodając nowe twarze, takie jak „enigmatyczna” studentka Politechniki Mishima Reina i „żywa legenda” Victor Chevalier z Francji. Oprócz tych nowicjuszy, w kolejnej odsłonie Tekkena powrócą znane twarze z serii, takie jak Jun Kazama.

Nasz współpracownik, Lewis Parker, miał już okazję grać z Reiną i Victorem. Możesz przeczytać jego przemyślenia na temat tych nowych wojowników – i nie tylko – w naszej zapowiedzi Tekkena 8 tutaj.

Źródło: www.eurogamer.net