Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection Ikona przełącznika zostanie zaktualizowana w następnym patchu


Obraz: Cyfrowe zaćmienie

Koneserzy ikon Switcha już wkrótce będą mieli co świętować. Doskonałe Teenage Mutant Ninja Turtles: Kolekcja Cowabunga firmy Digital Eclipses wkrótce otrzyma aktualizację, a w ramach tej aktualizacji ikona Switcha również zostanie odnowiona.

Wiemy, że niektórzy z was, kochani czytelnicy, są dość wybredni w kwestii ikon Switcha, tak jak my. I szczerze mówiąc, bohaterowie w półskorupie zasługiwali na trochę więcej niż to, co początkowo dostali. Na szczęście Digital Eclipse posłuchał, a wraz z nadchodzącą aktualizacją właściciele Switcha otrzymają również zupełnie nową ikonę menu.

Deweloper przyznał to bardzo oczekiwane zmiana na Twitterze po potwierdzeniu, że tak będzie prowadzenie transmisji na żywo aby pochwalić się pewnymi „ulepszeniami” nadchodzącymi do kompilacji retro:

„I tak, dla tych z was, którym nie podobała się ikona Switcha dla TMNT: The Cowabunga Collection, po zastosowaniu aktualizacji tytułu kafelek stanie się zamiast tego głównym logo.

Słyszeliśmy cię. Zawsze cię słyszymy”.

Więc nowa ikona wygląda całkiem szykownie, prawda? To tak, jak grafika pudełkowa gry, na którą obecnie decyduje się wielu programistów i wydawców. Oryginał nie był okropnyale powiedzenie, że zmierzwiło trochę sierści szczura.

Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, obecna (wkrótce wycofana) ikona to raczej kolorowy element wystroju ekranu ze wszystkimi czterema żółwiami. Ale nie było tytułu ani logo, a ikona ma wyglądać jak mały przycisk, który zatapia się w białym tle Switcha. Tyle że nie działało, jeśli ekran Switch był w trybie ciemnym. Możesz zobaczyć na własne oczy w tweecie SuperDarkMimelV poniżej.

Więc to jest to! Nie wiemy dokładnie, kiedy aktualizacja zostanie usunięta, ale biorąc pod uwagę, że Digital Eclipse pokaże niektóre poprawki jutro o 11:00 PT / 14:00 ET, mamy wrażenie, że nasze ekrany Switcha będą wyglądać o wiele ładniej wkrótce.

Co sądzicie o oryginalnym logo? Czy jesteś zadowolony ze zmiany? Daj nam znać!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/12/teenage-mutant-ninja-turtles-the-cowabunga-collection-switch-icon-to-be-updated-in-next-patch