Teenage Mutant Ninja Turtles: kontynuacja gry Mutant Mayhem ukaże się na konsolach i komputerach PC w 2024 roku.

W przygotowaniu jest nowa adaptacja gry wideo Żółwie Ninja! Outright Games ogłosiło, że wyda grę zatytułowaną Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem, opartą na najnowszej filmowej wersji serii. Zanurzona w tym samym uniwersum co film animowany, gra połączy barwną reżyserię artystyczną i rozgrywkę opartą na współpracy ninja, a wszystko to wzmocnione humorystyczną historią. Gracze będą mogli wcielić się w Żółwie, wejść w interakcję z postaciami z filmów i stawić czoła złym mutantom, takim jak Rocksteady. Outright Games planuje premierę w 2024 roku na konsolach i komputerach PC, nie precyzując jakich. Kluczowa grafika nadchodzącej gry wideo Teenage Mutant Ninja Turtles.

Przygoda Żółwi Ninja trwa nadal w grach wideo

Z wielką ekscytacją firma Outright Games, słynny wydawca adaptacji kreskówek do gier wideo, takich jak Ben 10, Psi Patrol i Liga Sprawiedliwości, ogłosiła swój nowy projekt: Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem. Zainspirowana najnowszymi filmami z tej serii, ta gra oferuje fanom Żółwi Ninja wyjątkowe wrażenia. Dzięki barwnej reżyserii artystycznej oraz rozgrywce opartej na współpracy pomiędzy ninja, gracze będą mogli przeżyć humorystyczną przygodę w świecie najsłynniejszych Żółwi na świecie.

Połącz siły i ninja w kolorowej grze

W Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem gracze będą mieli okazję wcielić się w Żółwie Ninja i wziąć udział w ekscytujących misjach. Będą mogli wchodzić w interakcję z postaciami z filmów, nawiązywać nieoczekiwane kontakty i stawić czoła potężnym wrogom, takim jak Rocksteady. Wszystko w wizualnym wszechświecie inspirowanym filmem animowanym, zapewniającym całkowite zanurzenie się w świecie Żółwi.

Outright Games, we współpracy z Nickelodeon, oficjalnym właścicielem Ninja Turtles, zamierza wypuścić tę długo oczekiwaną grę w 2024 roku. Chociaż konsole i komputery PC, na których będzie ona dostępna, nie zostały jeszcze ujawnione, fani mogą już teraz spodziewać się wysokiej jakości doświadczenie w grach wideo.

Franczyza, która nieustannie podbija świat gier wideo

Na przestrzeni lat seria Żółwi Ninja doczekała się już wielu gier wideo. Od tytułów inspirowanych stylem retro, takich jak Shredder’s Revenge, po remastery klasyków Konami z kolekcji Cowabunga – fani mogą już cieszyć się różnymi wrażeniami z gier. Żółwie Ninja pojawiły się także w grach takich jak Street Fighter 6, Session: Skate Sim i Minecraft. Outright Games zamierza wzbogacić to i tak już rozległe uniwersum, oferując zupełnie nowe wrażenia z gier wideo.


Kluczowa grafika dla nadchodzącej gry wideo Teenage Mutant Ninja Turtles.

Źródło: www.gamespot.com