Ted Lasso i AFC Richmond w FIFA 23


Program Apple TV Ted Lasso okazał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych seriali ostatnich kilku lat, przedstawiając widzom sympatyczną obsadę postaci, których życie i fabuła w dużej mierze obracają się wokół fikcyjnego klubu piłkarskiego angielskiej Premier League, AFC Richmond. W ciągu pierwszych dwóch sezonów serial zdobył wiele nagród, w tym Primetime Emmy dla najlepszego serialu komediowego w 2021 i 2022 roku, a kilku aktorów – w tym Jason Sudeikis, Brett Goldstein i Hannah Waddingham – odebrało nagrody za oryginalne role. . Ale już, Ted Lasso dociera do nowej sfery: gier wideo.

EA Sports ogłosiło dzisiaj, że Ted Lasso i AFC Richmond dołączą do listy drużyn FIFA 23. Do Lasso dołącza na uboczu trener Beard, a na boisku znajdują się największe gwiazdy zespołu, takie jak Jamie Tartt, Roy Kent, Dani Rojas, Sam Obisanya i Isaac McAdoo. Chociaż podobizny aktorów są zawarte w produkcie, EA Sports nie wskazało, czy usłyszymy charakterystyczne okrzyki tłumu Jamiego Tartta i Roya Kenta (choć wydaje się to wątpliwe, biorąc pod uwagę, jak pieśń Roya Kenta prawdopodobnie podniosłaby ocenę ESRB do M jak dojrzała).

Niezależnie od tego możesz rozgrywać mecze na stadionie AFC Richmond, Nelson Road, a nawet przejąć kontrolę nad trenerem Lasso lub AFC Richmond w trybie kariery. W AFC Richmond można również grać w trybie „Szybki mecz”, meczach towarzyskich online i sezonach online. FIFA 23 Ultimate Team dodaje również kilka elementów personalizacyjnych AFC Richmond, w tym stroje, TIFO oraz opcję wyboru Teda Lassa lub Broda trenera jako menedżera klubu FUT. Cała zawartość AFC Richmond w FUT będzie dostępna poprzez cele i wyzwania.

Możesz zobaczyć Teda Lasso i drużynę AFC Richmond w akcji w poniższym zwiastunie.

FIFA 23 pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4. Xbox One, PC i Stadia 30 września.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/21/ted-lasso-and-afc-richmond-coming-to-fifa-23