Target Circle: kup 2 gry, a 1 otrzymasz gratis na PS5 i Xbox Series X

Rozpoczął się Tydzień Target Circle, który obejmuje jedną z najpopularniejszych promocji sprzedawcy: kup dwie gry wideo, książki, filmy i gry planszowe, a jedną otrzymasz gratis. Jeśli chodzi o gry wideo, zdecydowana większość kwalifikujących się tytułów dotyczy PS5 i Xbox Series, Slitterhead oraz fizycznej edycji Alan Wake 2. Musisz być członkiem Target Circle, aby skorzystać z tych i wielu innych dostępnych ofert w Target do 13 lipca. Rejestracja jest jednak bezpłatna i zajmuje nie więcej niż minutę.

Promocje na PS5 podczas Target Circle Week

Właściciele PlayStation 5 mogą cieszyć się godnymi uwagi nowościami podczas bezpłatnej wyprzedaży B2G1 w sklepie Target. Dostępnych jest kilka najnowszych tytułów dostępnych na wyłączność PlayStation. Na przykład możesz wybrać te trzy gry i zaoszczędzić 70 USD przy kasie: Stellar Blade, Final Fantasy 7 Rebirth i Rise of the Ronin. Kwalifikuje się kilka innych tytułów dostępnych wyłącznie na konsolę PlayStation, w tym Marvel’s Spider-Man 2 i Helldivers 2.

Szczególnie atrakcyjne są oferty przedsprzedażowe PlayStation 5. Wielbicieli klasycznych gier JRPG z pewnością ucieszy informacja, że ​​z oferty tej mogą skorzystać Dragon Quest III HD-2D Remake oraz Romancing SaGa 2: Revenge of the Seven (kolejny remake). Tymczasem fani horrorów mogą złożyć zamówienie w przedsprzedaży na fizyczną edycję deluxe Alan Wake 2 i Slitterhead, nowe dzieło twórcy Silent Hill.

Wyprzedaż gier Xbox z okazji tygodnia Target Circle

Wiele godnych uwagi ofert na PS5 jest również dostępnych na Xbox. Warto jednak wspomnieć, że kilka gier na Xboxie jest tańszych niż na PlayStation, m.in. Hogwarts Legacy i Prince of Persia: The Lost Crown. Ponadto Dragon’s Dogma 2 jest niedostępny na PS5 w Target, ale jest dostępny na Xbox (jest jednak dostępny na PS5 w Amazon). Po stronie zamówień w przedsprzedaży nie znajdziesz tak wielu godnych uwagi dodatków, ale obecne są Dragon Quest III HD-2D Remake i Alan Wake 2. Inne kwalifikujące się zamówienia w przedsprzedaży obejmują fizyczne wydanie Balatro, Looney Tunes: Wacky World of Sports, Starship Troopers: Extermination i nie tylko.

Źródło: www.gamespot.com