Takashi Doscher jako scenarzysta filmu Ghost of Tsushima


Nadchodzący film Ghost of Tsushima będzie miał scenariusz napisany przez Takashiego Doschera, Ostateczny termin raporty.

Twórczość Doschera obejmuje pisanie i reżyserię romansu science-fiction z 2019 roku Tylkoekskluzywny film Hulu Jeszczei dokumentalny ESPN Szansa walki. Teraz będzie pisał scenariusz do wielkoekranowej adaptacji Ghost of Tsushima, której reżyserem jest Chad Stahelski, reżyser John Wick. Alex Young i Jason Spitz z 87Eleven Entertainment są producentami, a PlayStation Productions nadzoruje cały projekt.

Film Ghost of Tsushima jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju, a Stahlski powiedział w grudniu, że zamierza poświęcić swój czas na film, aby „zrobić to dobrze”. Mówi się, że ekipa filmowa ściśle współpracuje z twórcą gry, Sucker Punch. Stahlski jest fanem Ghost i został zainspirowany do nakręcenia filmu po „wielokrotnym” graniu w tę grę.

Nadal nie wiemy nic na temat castingu (chociaż aktor głosowy głównego bohatera Jin Sakai podniósł rękę w humorystyczny sposób) i prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim zobaczymy coś istotnego z projektu. Ale fajnie jest widzieć, jak kawałki powoli układają się na swoich miejscach. Filmy o grach wideo ogólnie uległy poprawie w ciągu ostatnich kilku lat, więc mamy nadzieję, że Ghost of Tsushima utrzyma ten trend, gdy zostanie ostatecznie wydany.

[Source: Deadline]Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/04/12/the-ghost-of-tsushima-movie-lands-takashi-doscher-as-writer