Tak, Far Cry 6 ma wczesne alternatywne zakończenie Easter EggFar Cry 4 słynie z zakończenia Easter Egg, które pozwalało „ukończyć” grę od samego początku. Far Cry 5 następnie powtórzył sztuczkę i, jak można się spodziewać, Far Cry 6 podtrzymuje tradycję.

Spoilery podążają za alternatywnym zakończeniem Far Cry 6. Przestań czytać, jeśli chcesz sam je znaleźć.

To prawda, Far Cry 6 sprawia, że ​​pracujesz mały trudniej niż w poprzednich grach dostać się do własnego wczesnego zakończenia. Tam, gdzie 4 i 5 umieściły swoje alternatywne zakończenia tuż po wstępie, najnowsza część wymaga rozegrania wczesnych misji gry (zajęło nam to około półtorej godziny), aby dotrzeć do określonego punktu w fabule, który pozwoli twojej postaci, Dani, aby uciec przed morską blokadą wokół wyspy Yaran, na której się znajdują.

Po wykonaniu tej czynności przywódczyni partyzantów Clara oferuje wybór – walczyć o wolność Yaran lub uciec łodzią do Miami. Jesteś oczywiście Oznaczało wybrać to pierwsze, ale to drugie jest całkowicie dla ciebie dostępne. Możesz sprawdzić pełne sekretne zakończenie w poniższym filmie:

Samo alternatywne zakończenie jest dość przygnębiające, pokazując Dani na plaży w Miami trzy miesiące po ich ucieczce. Raport prasowy wspomina, że ​​Clara została zabita, a wojna domowa skutecznie zakończyła się, po czym wspomina o zamknięciu pandemii, a następnie odtwarza „Conga” Glorii Estefan w napisach końcowych. I to jest to.

Chociaż zawsze ciekawie jest zobaczyć, jak Far Cry radzi sobie z wczesnym zakończeniem, prawdopodobnie będziesz miał więcej zabawy, szukając zamierzonego. Przyznaliśmy Far Cry 6 ocenę 8/10, a recenzent Jon Ryan powiedział, że to „jedne z najbardziej zabawnych, jakie miałem z tą serią od prawie dekady”.

Joe Skrebels jest redaktorem wykonawczym News w IGN. Podążaj za nim Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Source : https://www.ign.com/articles/far-cry-6-alternative-ending-easter-egg