Tablica zawartości oznacza aktualizację z okazji Czarnego Piątku do World of Warships: Legends


Solidny spadek zawartości czeka na graczy w najnowszej aktualizacji dla World of Warships: Legendy. Przyjrzyjmy się temu bliżej i zaczniemy od…


Czarny piątek na cały listopad


Statki? Absolutnie! Z 5 nowymi czarnymi okrętami przybywającymi do portu, oczywistym wyróżnikiem jest słynny Bismarck z VII poziomu, nieco zmieniony w porównaniu z oryginalnym okrętem, oraz włoski pancernik III poziomu Dante Alighieri (dostępny w ramach misji specjalnej), który otrzymuje pocisk pół-AP modyfikacja baterii głównego kalibru. Pozostałe trzy okręty to japoński krążownik VIII poziomu Ibuki, niemiecki niszczyciel premium VI poziomu Z-39 oraz włoski krążownik premium V poziomu Duca d’Aosta.

Oferty? Jasne, od 7 listopada w sklepie będzie kilka zniżek, przy czym więcej z nich pojawi się 14 i 21 listopada, a najsłodsze oferty pojawią się 21 listopada: niektóre z nich nawet o 80% taniej. Oferty są dostępne do 1 grudnia.


Posiłki VIII poziomu dla marynarki brytyjskiej i francuskiej


Aż sześć nowych okrętów – po jednym dla niszczycieli, krążowników i pancerników, będzie dostępnych na VIII poziomie drzewa technologicznego dla Royal Navy i Marine Nationale. W skład tej serii wchodzą brytyjski niszczyciel Jutland, krążownik Neptune i pancernik Temeraire, natomiast francuski niszczyciel polowy Mogador, krążownik Saint Louis i pancernik Alsace.

Aby zdobyć nowe łodzie, musicie odblokować i zmaksymalizować okręty VII poziomu z odpowiednich gałęzi, ale możliwe jest też badanie nowych okrętów od zera, co daje 300 000 PD w porównaniu z poprzednikami z VII poziomu. Posiadanie 150 000 elitarnych PD na okrętach VII poziomu automatycznie odblokowuje nowe okręty VIII poziomu.

World of Warships – Aktualizacja z Czarnego Piątku

Piraci na horyzoncie!


W tej aktualizacji pojawią się dwa nowe statki i dwóch kapitanów, którzy będą nimi sterować. Lady Ariadne M. Davis jest szefową na pokładzie niszczyciela Caprice brytyjskiej Royal Navy (blisko wzorowanego na francuskim niszczycielu Fantasque – i to nie przypadek – jako szanujący się pirat ukradła łódź Francuzom), podczas gdy przepięknie wyglądający Michel Le Tir dowodzi pancernikiem La Foudre (bardzo zbliżonym do statystyk słynnego Jeana Barta). Obaj kapitanowie mają unikalne podkłady głosowe.

Dostępna jest również specjalna skrzynia Pirate Treasure Chest z gwarantowanymi błyszczącymi dublonami w środku oraz szansą na wspomniane okręty i dowódców, a także więcej towarów.

World of Warships – Aktualizacja z Czarnego Piątku

Burza jest blisko


I to jest wspaniałe! Obecna kampania Brewing Storm składa się ze 100 kamieni milowych podzielonych na 5 tygodni, z mechaniką nadrabiania zaległości oraz misjami Heroic Effort dla najbardziej doświadczonych dostępnych żeglarzy. Ostateczną nagrodą, którą można zdobyć za zakupione wsparcie Admiralicji, jest japoński niszczyciel premium VIII poziomu Hayate, z potężnymi torpedami i doskonałymi zdolnościami podpalania. Wśród nagród znajduje się również różnorodny zestaw przedmiotów, w tym skrzynie, kredyty, dopalacze, kamuflaże, przedmioty rozwoju dowódcy i wiele innych towarów.

World of Warships – Aktualizacja z Czarnego Piątku

Powroty rankingowe 1 na 1


Pojedynek powraca! Ta aktualizacja zawiera cztery instancje bitew rankingowych 1 na 1 dla okrętów poziomów odpowiednio IV, V, VI i VII. Przewoźnicy nie mogą brać udziału, a kapitanowie będą mogli popisać się swoimi najlepszymi umiejętnościami bez konieczności polegania na kolegach z drużyny. Ostatecznym celem jest awansowanie do 1. stopnia podczas rywalizacji o kuszącą gamę nagród, w tym stal, przedmioty rozwoju dowódcy, skrzynie i inne przedmioty, które są rozdzielane po osiągnięciu nowych rang.

World of Warships – Aktualizacja z Czarnego Piątku

Projekt Odważnego Biura


Jeszcze jedno potężne wsparcie w postaci legendarnego brytyjskiego niszczyciela Daring jest gotowe, by zabłysnąć dla Royal Navy! Okręt można nabyć w ramach darmowego projektu Biura i pozwala na wielopłaszczyznową rozgrywkę, z solidnymi pociskami OB, aż sześcioma ładunkami wytwornicy dymu o krótkich seriach, dostępnym do wyposażenia sonarem oraz wyrzutniami torped rura po rurze.

Przetrwaj burzę i odwróć przypływ! World of Warships: Legendy!

World of Warships: Legendy

Xbox Live

World of Warships: Legendy

Wargaming.net


428

Przeżyj epicką morską akcję w World of Warships: Legends, globalnej grze online dla wielu graczy w trybie free-to-play, w której możesz opanować morza na pokładach największych okrętów wojennych w historii! Rekrutuj legendarnych dowódców, ulepszaj swoje okręty i walcz o dominację na morzu u boku i przeciwko graczom z całego świata. CZĘSTE AKTUALIZACJE Nowa zawartość w postaci statków, kampanii, projektów biurowych, wydarzeń i nie tylko pojawia się regularnie! Każda aktualizacja wprowadza nowe funkcje, które wstrząsają grą. BOGATY W FUNKCJE Twórz legendarne okręty wojenne, takie jak Yamato, od podstaw w Biurze, rywalizuj w sezonach bitew rankingowych o ekskluzywne łatki i dodatkowe nagrody oraz kończ epickie kampanie, aby zdobyć nowe potężne okręty! WYBIERZ SWÓJ STYL WALKI Przejmij kontrolę nad ponad 120 niszczycielami, krążownikami i pancernikami — gamą idealną dla każdego stylu gry, niezależnie od tego, czy będzie to strzelanie z użyciem wszystkich dział, bardziej ostrożne i metodyczne ataki, czy też unikalna taktyka. ODWRÓĆ WARSZTAT W EPICKICH BITWACH 9V9 Połącz siły ze znajomymi, rzucaj wyzwania graczom z całego świata i współpracuj na konsolach, aby opracowywać strategie i planować ataki za pośrednictwem czatu głosowego. Współpracuj, aby pokonać przeciwników i odwrócić losy bitwy! World of Warships: Legends zawiera skrzynki z łupami zwane „kontenerami” i „skrzyniami”. Zapewniają one różne przedmioty, które przyśpieszą twoje postępy w grze.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/07/an-array-of-content-marks-black-friday-update-for-world-of-warships-legends/