Ta wspaniała gra RPG w stylu GBA jest mocno inspirowana Mega Man Battle Network


Kickstarter staje się domem dla niektórych z najciekawszych gier wideo i projektów, zwłaszcza dla tych, którzy dorastali grając w gry wideo przez całe życie. A najnowszy projekt, który zauważyliśmy, LunarLux, właśnie osiągnął swój ostateczny cel, aby trafić na Switch – i wygląda jak Game Boy Advance RPG, o którym nigdy nie wiedzieliśmy, że chcemy. (Dzięki Nintendo wszystko!)

Kickstarter gry działa od 4 października i jest obecnie finansowany w ponad 400% z kilkoma dodatkowymi celami do odblokowania, w tym wyższym poziomem trudności i super bossem!

Dołączając do szeregów inspirowanych klasyką niezależnych gier RPG, LunarLux wychodzi z innej książki niż Sea of ​​Stars, Chained Echoes i CrossCode. Jego serce jest mocno zakorzenione w estetyce anime, ale jego walka czerpie inspirację zarówno z systemu opartego na sieci Mega Man Battle Network, jak i systemu combo z serii Mario & Luigi.

Opracowany przez CosmicNobab Games — który również stoi za MegaMan Cosmic Network gra dla fanów — poznasz księżyc wraz z całą gamą cyfrowych krajobrazów. Gra łączy zarówno taktyczne ruchy turowe, jak i walkę opartą na akcji, aby dostarczyć coś, co choć dumne ze swoich inspiracji, nadal wygląda i wydaje się wyjątkowe. Jest też wiele unikania i obrony w stylu Undertale.

Poza bitwą możesz wchodzić w interakcje z prawie wszystko według strony dewelopera Kickstarter. Na Lunie (Lunar .) jest mnóstwo mieszkańców oraz Luna, tak) z których wszyscy mają dziwaczne, obce projekty lub są ubrani, jakby byli prosto z Gundam lub, cóż… Mega Man Battle Network!

Kickstarter ma jeszcze kilka dni, zanim się zamknie, ale wraz z premierą Switcha zaplanowaną na trzeci kwartał 2023 roku, musimy poczekać trochę dłużej, zanim wystrzelimy w kosmos z tym.

Co myślisz o LunarLuxie? Czy to wygląda jak gwiazda w tworzeniu? Ubierz się i daj nam znać w komentarzach!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/this-gorgeous-gba-style-rpg-is-heavily-inspired-by-mega-man-battle-network