Szokujące odkrycia Lies of P: mroczna i przerażająca kontynuacja opowieści dla dzieci?

Odkryj szokujące odkrycia na temat przyszłości Lies of P, gry akcji inspirowanej baśniami i opartej na Przygodach Pinokia autorstwa Carlo Collodiego. Po przejściu pełnej marionetek przygody dewelopera Neowiza nadszedł czas, aby zagłębić się w możliwe szczegóły przyszłości serii. I to w scenie po napisach, która zaniemówiła.

Tajemnicza scena końcowa

Po napisach końcowych oglądamy końcowy przerywnik filmowy, w którym jeden z głównych bohaterów gry, Paracelcus, rozmawia przez telefon z nieznaną kobietą. Relacjonuje mu dramatyczne wydarzenia, które miały miejsce w mieście Krat. Po ponurej rozmowie obu rozmówców Paracelcus przysięga, że ​​„znowu ją odnajdzie, to pewne”. Kolejny z naszych kluczy: Dorota.”

Mroczna interpretacja baśni

Oprócz tej intrygującej sceny, mogliśmy także rzucić okiem na Krata, wciąż w ruinach, gdzie widzieliśmy charakterystyczne nogi Dorothy z Czarnoksiężnika z krainy Oz, w komplecie ze skarpetkami w paski i rubinowymi butami. Dorota szła przez chwilę, po czym zatrzymała się, by trzykrotnie stuknąć piętami.

Ta scena sugeruje, że Lies of P może być punktem wyjścia dla serii, która przekształca różne opowieści dla dzieci w mroczne i przerażające gry wideo.

Wiele pytań bez odpowiedzi

Pomimo tych rewelacji wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Czy wszystkie przyszłe gry z tej serii będą oparte na duchowej formule Lies of P? Co Dorota robiła spacerując po Krat? Czy następna gra będzie nazywać się Lies of D?
Z pewnością będziemy musieli długo poczekać, zanim otrzymamy konkretne odpowiedzi na te pytania. Tymczasem nadal możemy cieszyć się sukcesem Lies of P, którym pochwaliliśmy się w naszej recenzji.

Źródło: www.ign.com