Sześć lat po ogłoszeniu Beyond Good & Evil 2 zatrudnia głównego scenarzystęMinęło już kilka lat Poza dobrem i złem 2 został oficjalnie ogłoszony. Po braku wiadomości przez dłuższy czas, w końcu pojawił się nowy rozwój długo oczekiwanej gry: zatrudnili swojego głównego scenarzystę.

W ćwierkać wczoraj Sarah Arellano ogłosiła, że ​​dołącza jako główny scenarzysta gry. Arellano pracował wcześniej jako projektant narracji dla Blizzarda przy World of Warcraft oraz w Volition, studiu odpowiedzialnym za Saints Row.

Poza dobrem i złem 2 było oficjalnie ogłoszony w 2017 roku na E3. Gra będzie służyć jako prequel oryginalnej gry z obietnicami, że będzie w stanie odkrywaj sam lub z przyjaciółmi w ogromnym i ambitnym świecie.

Poza tym ogłoszeniem nie było od tego czasu zbyt wielu znaczących wiadomości. mamy rzuciłem okiem na fajną grafikę koncepcyjną oraz kolejne spojrzenie na grę na E3 w 2018 roku. Ostatni raz, kiedy widzieliśmy grę, rzuciliśmy okiem na Jade z pierwszej gry, pozornie jako złoczyńca.

Ubisoft początkowo planował udostępnienie wersji beta gry pod koniec 2019 r.ale to nigdy nie doszło do skutku. Beyond Good & Evil 2 również stracił reżysera w 2020 rokupozostawiając status gry jeszcze bardziej w powietrzu.

Od tego czasu gra została wymieniona w raportach zarobkowych UbiSoft, potwierdzając, że nadal istnieje w pewnym zakresie. Następnie, na początku tego roku, pojawił się raport, że gra jest wciąż w fazie przedprodukcyjnej. Wiadomość o tym, że gra zdobywa głównego scenarzystę, jest jednak dobrym krokiem naprzód.

Pierwszy Beyond Good & Evil otrzymał w naszej recenzji 9/10. Powiedzieliśmy, że „opowiada swoją historię za pomocą niesamowitej pizzy i polerowania. Co więcej, jest to historia warta opowiedzenia”.

Casey jest niezależnym pisarzem dla IGN. Zazwyczaj można go znaleźć, jak opowiada o grach JRPG na Twitterze pod adresem @CaseyDavidmt.

Źródło : https://www.ign.com/articles/beyond-good-evil-2-hires-its-lead-writer