Szczegóły The Legend of Zelda: Ujawniono rozmiar pliku – wymagane 6 GB!

Ważne szczegóły dotyczące gry New Zelda: Echoes of Wisdom na Switcha

Ujawniono rozmiar pliku i inne kluczowe informacje

Nintendo udostępniło kilka ważnych szczegółów na temat nowej pierwszoosobowej gry Zelda (z udziałem samej księżniczki), ale wciąż pozostaje dużo więcej informacji do ujawnienia. Na szczęście mamy teraz jeden mały szczegół dotyczący rozmiaru pliku gry – ujawniający, ile miejsca potrzeba na Twoim Switchu, jeśli planujesz kupić wersję eShop.

Według oficjalnych zestawień gry The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom będziesz potrzebować około 6 GB wolnego miejsca. Wydanie Grezzo na Switcha z 2019 r., The Legend of Zelda: Link’s Awakening, wymaga podobnej ilości miejsca. Chociaż nowa gra pierwszoosobowa ma rozsądne rozmiary jak na standardy Switcha, nie może konkurować z ostatnią grą w otwartym świecie, Tears of the Kingdom.

Spekulacje na temat świata i rozmiaru gry

Echoes of Wisdom może wydawać się małe pod względem skali, ale jego świat wygląda na całkiem duży, co wywołało już wiele spekulacji. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym artykule na Nintendo Life. Wygląda na to, że gra obsługuje także amiibo! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym nowym rozdziale serii, zapoznaj się z naszym artykułem obejmującym 25 rzeczy, które mogłeś przeoczyć.

Czy kupicie cyfrową czy fizyczną kopię Echoes of Wisdom po premierze we wrześniu? Powiedz nam poniżej.

Źródło: www.nintendolife.com