Szczegóły premiery Call of Duty: Modern Warfare II


Streszczenie

  • Wkrocz do epickiej premiery obejmującej globtroterską kampanię dla jednego gracza, innowacyjny, światowej klasy tryb wieloosobowy oraz wysoce grywalne i kooperacyjne Operacje Specjalne.
  • Poznaj najnowszych operatorów sił specjalnych SpecGru i KorTac w trybie wieloosobowym i operacjach specjalnych i dodaj więcej do swojego arsenału dzięki platformom z bronią.
  • Przygotuj się na Call of Duty: Warzone 2.0 i sezon 01, ukazujący się 16 listopada z Al Mazrah, ogromnym obszarem metropolitalnym odgrywającym kluczową rolę w Modern Warfare II narracja.

Premiera oznacza początek zawartości do początku sezonu 01 i premiery Call of Duty: Warzone 2.0. Czytaj dalej, aby zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami.


Kampania – Globe-Trotting, jeden gracz


Zanurz się w kontynuację Modern Warfare (2019) fabuła, która jeszcze bardziej rozwija uniwersum w grze o bezprecedensowy globalny konflikt. Zajrzyj na blog z zeszłego tygodnia, aby dowiedzieć się więcej o Kampanii.

Modern Warfare II

Tryb wieloosobowy — innowacyjny, wciągający i światowej klasy


Modern Warfare II Tryb wieloosobowy definiuje nową rozgrywkę z naciskiem na różnorodność. Pierwszego dnia pojawi się 12 unikalnych trybów: 10 tradycyjnych trybów na mapach podstawowych i dwa tryby wojny naziemnej na mapach bitewnych.

Mapy te są pogrupowane w jedną z trzech kategorii regionalnych:

Modern Warfare II

Al Mazrah

Ten obszar metropolitalny i jego obrzeża w Republice Adal służą jako główny region dla Call of Duty: Warzone 2.0.

W tym regionie będzie znajdować się kilka map podstawowych i map bitewnych, dzięki czemu tryb wieloosobowy będzie fenomenalnym miejscem do poznania różnych interesujących miejsc.

Modern Warfare II

Las Almas

Główne miejsce zainteresowania w Modern Warfare II Kampania Las Almas to region Ameryki Środkowej o podobnym śladzie do Al Mazrah.

W trybie wieloosobowym region będzie gospodarzem podobnego podziału map podstawowych i map bitewnych.

Inne lokalizacje

Ostatnia grupa lokalizacji trybu dla wielu graczy stanowi mieszankę środowisk kampanii i lokalizacji poza główną fabułą, dopełniając wszechświat przebłyskami tego, co dzieje się w regionach innych niż Al Mazrah i Las Almas.

Modern Warfare II

Operacje specjalne – grywalna kooperacja, najazdy już w sezonie 01


Ewolucja trybu Special Ops od Call of Duty Modern Warfare (2019). W dniu premiery będzie zawierał trzy misje, wszystkie odbędą się w Al Mazrah:

Modern Warfare II

Zła sytuacja

Przed eksfiltracją zinfiltruj miasto w środku nocy, aby odkryć informacje i dowody pozostawione przez Al Qatalę. Ukrycie jest kluczem do przetrwania.

Ucieczka z pojazdu

Wiele wieżyczek SAM uniemożliwia wtargnięcie posiłków do Al Mazrah. Przejedź przez kręte uliczki przedmieścia, aby je zniszczyć, a następnie pędź do samolotu ekspedycyjnego, aby uciec.

Modern Warfare II

Obrona Obserwatorium

Tryb przetrwania w dobrej wierze. Obroń obserwatorium przed coraz trudniejszymi falami wrogów próbujących zdetonować bomby. Pomiędzy każdą falą Operatorzy mogą wydawać gotówkę, aby zdobyć przedmioty, takie jak serie zabójstw, zestawy samoodnawiające i płyty pancerza.

W Operacjach Specjalnych operatorzy wyposażą plecak do przechowywania wyposażenia i wybierają jeden z trzech dostępnych zestawów: szturmowca, medyka i inżyniera. Każda z nich oferuje różnorodne przedmioty i umiejętności stworzone z myślą o różnych strategiach. Zwiększaj poziom swoich zestawów, zdobywając gwiazdki w misjach i wyzwaniach związanych z misją.

Modern Warfare II

Zalecamy ukończenie wszystkich trzech misji Special Ops z trzema gwiazdkami i awansowanie co najmniej jednego zestawu do rangi 5, zanim Raidy zostaną wprowadzone do Special Ops później w sezonie 01.

Modern Warfare II

Przygotuj się na Strefa wojny 2.0 i sezon 01, ukaże się 16 listopada


Poprzez Modern Warfare II Tryb wieloosobowy i operacje specjalne, zapoznaj się z istotą Call of Duty: Strefa wojny 2.0:

Operatorzy – 25 dostępnych w momencie premiery. Osiemnaście można odblokować podczas Modern Warfare II przed sezonem. Dodatkowo, zdobądź dwóch operatorów Mil-Sim z czterema unikalnymi strojami odblokowanymi domyślnie i czterema odblokowanymi w edycji Vault.

Broń – ponad 30 platform z bronią w momencie premiery dla ponad 50 unikalnych broni. Zdobądź od jednej do sześciu unikalnych broni na platformę. Posiadacze Edycji Skarbca uzyskują dostęp do skarbca broni FJX Cinder (projekt skarbca broni ograniczony do zawartości skarbca broni w momencie premiery), który zawiera wszystkie odbiorniki i dodatki do jednej z platform z bronią dostępnych w momencie premiery. Uczestnicy beta będą mieli dostęp do obu schematów broni, jeśli zostaną odblokowani w okresie beta.

Modern Warfare II

Operatorzy – Poznaj SpecGru i KorTac


Po wydarzeniach Kampanii, dwóch prywatnych wojskowych kontrahentów – SpecGru i KorTac – zostaje założonych jako siły specjalne do wynajęcia.

Te dwie frakcje są gotowe do rozmieszczenia w Modern Warfare II Tryb wieloosobowy i operacje specjalne w dniu premiery. Wszyscy gracze będą automatycznie mieli dostęp do domyślnych operatorów Mil-Sim dla każdej frakcji.

Osiemnastu więcej operatorów można odblokować poprzez wyzwania kampanii, gry wieloosobowej i operacji specjalnych. Ponadto w pakiecie Red Team 141 z edycji Vault dostępnych jest czterech kolejnych operatorów.

Po odblokowaniu wszyscy ci Operatorzy będą również dostępni w Call of Duty: Warzone 2.0, wraz z nowymi operatorami pojawiającymi się w sezonie 01 i później.

Modern Warfare II

Broń – platformy z bronią i rusznikarz


W dniu premiery dostępnych jest ponad 30 unikalnych platform broni, które można odblokować w rangach wojskowych. Każda platforma z bronią zawiera do sześciu broni, które można zdobyć, podnosząc poziom określonej broni na platformie z bronią.

Odblokowując wszystkie te platformy broni i wypełniając wszystkie odpowiednie progi postępu platformy broni, będziesz mieć 52 bronie główne i dodatkowe w swoim arsenale.


RICOCHET Anti-Cheat pierwszego dnia


Modern Warfare II wprowadza na rynek nową, ujednoliconą platformę bezpieczeństwa, która oferuje nowe i powracające środki łagodzące w celu promowania uczciwej gry.

Przeczytaj aktualizację z RIOCHET Anti-Cheat zespół tutaj, aby uzyskać więcej informacji.


Dodatkowe informacje o uruchomieniu


Uzyskaj ekskluzywny Modern Warfare II treści za darmo, oglądając grę swoich ulubionych streamerów Call of Duty: Modern Warfare II na Twitchu! Po prostu połącz swoje Call of Duty/Konto Activision do swojego konta Twitch Prime i zdobądź do siedmiu przedmiotów do odblokowania podczas oglądania.

Odwiedź także Sklep Call of Duty dla nowego sprzętu Task Force 141 z okazji premiery Modern Warfare IIw tym bluza z kapturem inspirowana anime i dziesiątki innych fasonów dla całej drużyny.

Modern Warfare II

Zbierz drużynę dzisiaj


Modern Warfare II jest już dostępny w sklepie Xbox. Kup zestaw różnych generacji za 69,99 USD (sugerowana cena detaliczna) lub Vault Edition za 99,99 USD (sugerowana cena detaliczna). Gracze, którzy kupią Vault Edition of Modern Warfare II otrzyma dodatkowe korzyści, w tym pakiet operatora Red Team 141, skarbiec broni FJX Cinder, karnet bojowy sezonu 01 i przeskoki do 50 poziomów.

Pozostać zmrożony.

Notatka: Pominięcia przepustki bojowej i poziomów lub ich odpowiedniki będą dostępne w: Modern Warfare II po udostępnieniu w grze przepustki bojowej sezonu 01 lub równoważnego systemu. Odkupienie karnetu bojowego dotyczy jednego sezonu Modern Warfare II Tylko karnet bojowy lub równoważny system. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.callofduty.com.

Call of Duty®: Modern Warfare® II - Edycja Skarbca

Xbox Live

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Edycja Vault

Activision Publishing Inc.


880

99,99 USD

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Vault Edition zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S. Obecni posiadacze pakietu Modern Warfare® II Digital Cross-Gen Bundle mogą uaktualnić do Vault Edition w ramach ograniczonej czasowo oferty. Zawiera: – Pakiet Call of Duty®: Modern Warfare® II różnych generacji – Zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S – Pakiet operatora Red Team 141: – 4 operatorów: Ghost, Soap, Farah i Price – FJX Popielniczka – pierwszy w historii skarbiec broni* – karnet bojowy (1 sezon) + przeskoki do 50 poziomów** Witamy w nowej erze Call of Duty®. Call of Duty®: Modern Warfare® II rzuca graczy w bezprecedensowy globalny konflikt, w którym powracają kultowi operatorzy Task Force 141. Infinity Ward zapewnia fanom najnowocześniejszą rozgrywkę, z zupełnie nową obsługą broni, zaawansowaną System AI, nowy rusznikarz i zestaw innych innowacji w rozgrywce i graficznych, które wznoszą franczyzę na nowe wyżyny. Premiera Modern Warfare® II obejmuje kampanię dla jednego gracza po całym świecie, wciągającą walkę w trybie wieloosobowym i rozwinięty tryb gry Special Ops z taktyczną rozgrywką w trybie współpracy. *W chwili premiery projekt Skarbca z Bronią ograniczony do zawartości Skarbca z Bronią. ** Przepustka bojowa i pominięcia poziomów lub ich odpowiedniki będą dostępne w Modern Warfare® II po udostępnieniu w grze przepustki bojowej sezonu 1 lub równoważnego systemu. Wykorzystanie przepustki bojowej dotyczy tylko jednego sezonu przepustki bojowej Modern Warfare® II lub równoważnego systemu. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.callofduty.com. © 2022 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY i MODERN WARFARE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Ten produkt zawiera technologię oprogramowania licencjonowaną przez Id Software („Id Technology”). Technologia Id © 1999-2022 Id Software, Inc.

Call of Duty®: Modern Warfare® II - Pakiet różnych generacji

Xbox Live

Call of Duty®: Modern Warfare® II – Pakiet różnych generacji

Activision Publishing Inc.


694

69,99 USD

Zawiera: – Pakiet Call of Duty®: Modern Warfare® II różnych generacji — Zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X|S Witamy w nowej erze Call of Duty®. Call of Duty®: Modern Warfare® II rzuca graczy w bezprecedensowy globalny konflikt, w którym powracają kultowi operatorzy Task Force 141. Infinity Ward zapewnia fanom najnowocześniejszą rozgrywkę, z zupełnie nową obsługą broni, zaawansowaną System AI, nowy rusznikarz i zestaw innych innowacji w rozgrywce i graficznych, które wznoszą franczyzę na nowe wyżyny. Premiera Modern Warfare® II obejmuje kampanię dla jednego gracza po całym świecie, wciągającą walkę w trybie wieloosobowym i rozwinięty tryb gry Special Ops z taktyczną rozgrywką w trybie współpracy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.callofduty.com. © 2022 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY i MODERN WARFARE są znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. Ten produkt zawiera technologię oprogramowania licencjonowaną przez Id Software („Id Technology”). Technologia Id © 1999-2022 Id Software, Inc.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/28/call-of-duty-modern-warfare-ii-launch-details/