Szczegóły Dnia Społeczności Chansey ujawnione przez Pokemon Go

Większa szansa na znalezienie Shiny Chansey w lutym

Gracze będą mieli większą szansę na odnalezienie Błyszczącej Chansey w lutym. Trzeci i ostatni Dzień Społeczności w tym sezonie będzie poświęcony Chansey. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 4 lutego w godzinach 14:00–17:00 czasu lokalnego. Jak zwykle, gracze mogą spodziewać się znacznie częstszego pojawiania się prezentowanego Pokemona na wolności i zwiększy się szansa na znalezienie Błyszczącej wersji Chansey.

Jak wygląda Shiny Chansey?

Standardowy kolor Chansey to jasnoróżowe ciało z ciemnoróżowymi akcentami na końcach uszu, torebce i stopach. Wersja Shiny zamienia jasnoróżowy kolor na bardzo jasnozielony i ciemniejszy zielony zamiast normalnie ciemnoróżowych części. Ta kolorystyka jest znacznie bardziej wyjątkowa niż błyszczące wersje Happiny i Blissey, które są tylko nieco jaśniejszymi odmianami ich standardowego wyglądu.

Premie społeczności Chansey

Fani Pokemon Go mogą spodziewać się kilku bonusów podczas społeczności Chansey. Zdobycie nagradzane będzie podwójnymi cukierkami, a gracze na poziomie 31 i wyższym będą mieli podwójną szansę na zdobycie cukierków XL. Moduły przynęty i kadzidła użyte podczas wydarzenia wystarczą łącznie na trzy godziny. Między 14:00 a 22:00 gracze będą mogli dokonać dodatkowego specjalnego handlu, a transakcje będą wymagały połowy zwykłej ilości Stardust. Gracze będą mogli także zobaczyć naklejki z motywem Chansey w Prezentach, PokeStopach i w Sklepie.

Gracze, którzy nie mogą wziąć udziału w zwykłych Godzinach Społeczności, będą mogli zobaczyć Chansey pojawiającą się w czterogwiazdkowych rajdach od 17:00 do 22:00 czasu lokalnego. Jeśli nalot się powiedzie, siłownia będzie atakowana przez Chansey przez 30 minut. Błyszcząca Chansey będzie pojawiać się z tą samą częstotliwością, co podczas Godzin Społeczności. Naloty te można wykonać wyłącznie lokalnie, bez użycia przepustki zdalnego rajdu.

Wydarzenia, które nadejdą

Biorąc pod uwagę aktualny harmonogram, gracze nie powinni spodziewać się klasycznego wydarzenia społecznościowego w lutym, chociaż wydarzenie zaplanowano na 11 lutego. Obecny sezon potrwa do 1 marca do godziny 10:00 czasu lokalnego, a dalsze dowiadywanie się powinniśmy rozpocząć w tygodniach poprzedzających wydarzenie.

Źródło: www.bing.com